Vitamino C esteris Derma Boost

46.00 

  • Tinka įvesti į odą elektroporacijos, jonoferezės, ultragarso, galvaninių srovių pagalba
  • Stabdo senėjimo požymius odoje
  • Didina odos elastingumą, suteikia švytėjimo
  • Apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų

Gamintojas: DB SkinTech Innovation, Izraelis

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Derma Boost Pro yra mažo molekulinio svorio ir didelio laidumo hidrofilinių elektrolitų kosmetinių serumų serija, skirta estetinėms odos priežiūros profesionalų atliekamoms procedūroms.

Šie aktyvūs kosmetiniai preparatai („Derma serumai“) gali būti veiksmingai įvedami į odos audinius elektroporacijos, jonoforezės, ultragarso, galvaninės srovės ir žemo lygio lazerio technologijos (LLLT) būdu.

Priešingai nei dauguma rinkoje esančių hidrofilinių produktų, Derma Boost serumai yra jonizuoti ir, jei naudojami procedūroms su Apollo Duet, ne tik įsiskverbia į odą elektroporacijos būdu, bet sustiprina jonoforezės funkciją ir veiksmingai pasklinda į gilesnius odos audinius.

Tyrimai rodo, kad veikliųjų medžiagų įsisavinimas per odą derinant elektroporaciją ir jonoforezę yra iki 20 kartų didesnis nei naudojant tik elektroporaciją.

Derma dozių sudėtyje yra patentuotų nanotechnologijos sudedamųjų dalių ir natūralių aktyvių sudedamųjų dalių, kurios veikia kartu su natūraliais odos procesais, atkuria ir atjaunina odą.

 

Unikalios sudedamosios dalys:

The Extra Ester C Derma Boost yra ypač aktyvus (neigiamai įkrautas) serumas odos tekstūros tobulinimui, šviesinimui ar senėjimą stabdančių procedūrų pabaigoje.

Šio produkto sudėtyje yra magnio askorbilo fosfato – vandenyje tirpaus stabilaus vitamino C darinio, kuris yra veiksmingas antioksidantas, žinomas dėl savo gebėjimo apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, padidinti odos drėkinimą ir skatinti kolageno gamybą.

Ši vitamino C forma daug mažiau dirgina odą, lyginant su kitais vitamino C dariniais, ypač jei naudojama po to, kai teigiamai įkrautas serumas jau buvo įvestas į odą, kai oda yra labai pridrėkinta.

 

Sudėtis:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!