Hialurono hidrofilinis tirpalas Derma Boost

76.00 

  • Tinka įvesti į odą elektroporacijos, jonoferezės, ultragarso, galvaninių srovių pagalba
  • Rekomenduojamas išsausėjusiai, probleminiai ir jautriai odai
  • Mažina tiek gilias, tiek smulkias raukšles
  • Stangrina, suteikia putlumo

Gamintojas: DB SkinTech Innovation, Izraelis

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Derma Boost Pro yra mažo molekulinio svorio ir didelio laidumo hidrofilinių elektrolitų kosmetinių serumų serija, skirta estetinėms odos priežiūros profesionalų atliekamoms procedūroms.

Šie aktyvūs kosmetiniai preparatai („Derma serumai“) gali būti veiksmingai įvedami į odos audinius elektroporacijos, jonoforezės, ultragarso, galvaninės srovės ir žemo lygio lazerio technologijos (LLLT) būdu.

Priešingai nei dauguma rinkoje esančių hidrofilinių produktų, Derma Boost serumai yra jonizuoti ir, jei naudojami procedūroms su Apollo Duet, ne tik įsiskverbia į odą elektroporacijos būdu, bet sustiprina jonoforezės funkciją ir veiksmingai pasklinda į gilesnius odos audinius.

Tyrimai rodo, kad veikliųjų medžiagų įsisavinimas per odą derinant elektroporaciją ir jonoforezę yra iki 20 kartų didesnis nei naudojant tik elektroporaciją.

Derma dozių sudėtyje yra patentuotų nanotechnologijos sudedamųjų dalių ir natūralių aktyvių sudedamųjų dalių, kurios veikia kartu su natūraliais odos procesais, atkuria ir atjaunina odą.

 

Unikalios sudedamosios dalys:

Pagrindinė aktyvi šio Derma Boost serumo sudedamoji dalis yra hidrolizuota hialurono rūgštis, kurią sudaro trys mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties dariniai – 20 kDa, 50 kDa ir 300 kDa. Ji palengvina greitą ir efektyvų tirpalo prasiskverbimą į odos audinius.

300 kDa hialurono rūgšties darinys prisiriša prie esamos hialurono rūgšties ir padidina odos apimtį. 20 kDa ir 50 kDa dariniai skatina naujos hialurono rūgšties gamybą odoje.

Kitas šio serumo kompleksas yra sudarytas iš vandens su natrio hialuronatu. Šis kompleksas iš karto padidina odos drėkinimą.

Sudėtis:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!