Medicininė įranga ir paslaugos

Esame vieni lyderiaujančių reabilitacinės medicinos įrangos tiekėjų Baltijos šalyse, aprūpinantys gydymo įstaigas moderniausia ir pažangiausia gydymui bei reabilitacijai skirta medicinine įranga bei kartu teikiame visas susijusias paslaugas.

Image not found!

Teikiamos paslaugos

Medicininė įranga nuo A iki Z

Turime itin platų medicinos įrangos asortimentą, skirtą fizioterapijai, hidroterapijai, deguonies terapijai, diagnostikai, kineziterapijai. Taip pat siūlome itin kokybiškus ergometrus, treniruoklius, įvairios paskirties medicininius baldus, SPA ir kosmetologijos įrangą.

Įrangos įdiegimas ir personalo apmokymai

Jūsų pasirinktą įrangą pristatome į objekto vietą visose Baltijos šalyse. Ją įdiegia mūsų aukštos kvalifikacijos serviso inžinieriai. Įranga paleidžiama tik po personalo apmokymų, kuriuos praveda mūsų inžinieriai arba įrangos gamintojai.

Konsultavimas

Bendradarbiaudami su inovatyviais medicinos įrangos gamintojais visame pasaulyje, lankydami didžiausias specializuotas parodas ir įgyvendindami realius gydymo ir sveikatinimo projektus Baltijos šalyse, sukaupėme didžiulę patirtį, kuria dalinamės su savo klientais.

Garantinė ir pogarantinė techninė priežiūra

Sklandus įrangos veikimas – mūsų įsipareigojimas Jums. Užtikriname operatyvų reagavimą bei aptarnavimą visu įrangos garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Operatyviai atvykstame į objekto vietą, diagnozuojame problemas, suremontuojame ir paaiškiname, kaip tinkamai prižiūrėti įrangą.

Techninės būklės tikrinimas

Esame akredituoti atlikti visų fizioterapijos prietaisų, gaminančių ir naudojančių elektros energiją nervų ir /arba raumenų aktyvumui įtakoti bei elektrokardiografijos prietaisų techninės būklės tikrinimą.

Įrangos nuoma

Medicinos įstaigoms bei privatiems asmenims teikiame medicinos įrangos nuomos paslaugas. Turime galimybę išnuomoti kompresinės, mechanoterapijos prietaisus, deguonies koncentratorius.

Image not found!

Įgyvendinti projektai

Mumis pasitiki didžiausi Lietuvos reabilitacijos bei SPA centrai, sanatorijos, privačios ir valstybinės gydymo įstaigos. Susipažinkite su naujausiais mūsų įgyvendintais projektais.

Visi projektai
Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!