Alpha-Stim®

NAUJIENA!

VEIKSMINGAS NEMIGOS, NERIMO, DEPRESIJOS
IR SKAUSMO GYDYMAS BE VAISTŲ

Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkų sukurti medicinos prietaisai Alpha-Stim® naudojami gydymo įstaigose, psichiatrijos ligoninėse, karo veteranų medicinos centruose, vėžio institutuose.

Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje yra išbandę Alpha-Stim® terapiją ir šį prietaisą naudoja savo namuose.

Išbandykite ir Jūs!

Image not found!

Kam skirtas Alpha-Stim®?

Nerimas, nemiga, depresija – šiais laikais itin dažni sveikatos sutrikimai, su kuriais susiduria vis daugiau žmonių. Šių sutrikimų mastai ypač padidėjo COVID-19 pandemijos metu, o pastaruoju metu vykstančio karo Ukrainoje įtampa ir toliau sudaro sąlygas jiems vystytis.

Moksliškai patvirtinta, kad Alpha-Stim® yra veiksmingas ir saugus medicininis elektrostimuliacijos prietaisas, skirtas nerimo, nemigos bei depresijos gydymui bei skausmo malšinimui. Jis neturi šalutinio poveikio, nesukelia priklausomybės ir neturi sąveikos su vaistais pavojaus.

Nemiga

Jei jums sunku arba negalite užmigti, Alpha-Stim® kovoja su nemiga, kad jūsų miegas būtų ilgesnis ir ramesnis.

Nerimas

Nerimas gali sukelti problemų visose jūsų gyvenimo srityse. Alpha-Stim® užtikrina greitą, ilgalaikį nerimo ir streso sumažinimą.

Depresija

Depresija atima aistrą ir susidomėjimą dalykais, kurie kažkada teikė jums malonumą ir laimę. Alpha-Stim® – saugus depresijos gydymas be vaistų.

Skausmas

Gyvenant su skausmu sunku sutelkti dėmesį į ką nors kita. Alpha-Stim® numalšina skausmą ir leidžia grįžti prie įprastos veiklos.

Kaip veikia Alpha-Stim®?

Alpha-Stim® – kliniškai patvirtintas medicinos prietaisas, naudojamas galvos smegenų elektrostimuliacijai. Procedūros metu per ausų elektrodus į smegenis perduodama unikali ir patentuota ypatingos konfigūracijos mikrosrovė, kurios negali atkartoti joks kitas prietaisas. Ji darniai subalansuoja delta, alfa, teta ir kitų smegenų bangų veiklą.

Moksliškai įrodyta, kad kiekvienas elektrocheminis neuronų impulsas smegenyse sukuria tam tikro dažnio elektrinį lauką. Jį galima išmatuoti elektroencefalografu (EEG). Skiriami keli smegenų bangų dažniai. Prietaisu „Alpha-Stim®“ perduodama mikrosrovė skatina smegenyse 8-12 Hz dažnio alfa bangas, kurios susijusios su nusiraminimu, atsipalaidavimu bei gera savijauta.

Todėl po procedūros natūraliai pagerėja nuotaika, miego kokybė bei trukmė, mažėja nerimo, nemigos ir depresijos simptomai. Pacientus lydi ramybės, atsipalaidavimo jausmas, padidėjęs protinis susikaupimas ir pagerėjusi savijauta.

Beta – endorfino (hormono, atsakingo už energiją, gyvybingumą ir išsiskyrimą) koncentracija plazmoje padidėja 98%, o cerebrospinaliniame skystyje – 219%. Serotonino (neurotransmiterio, reguliuojančio emocijas, elgesį ir mąstymą) plazmoje padaugėja 15-40%, o likvoro – 50-200%. Reguliuojamas acetilcholino (svarbaus neuromediatoriaus, užtikrinančio mąstymo ir judėjimo funkcijas) lygis. Visa tai turi teigiamą ir ilgalaikį poveikį savijautai, nuotaikai, mąstymui ir elgesiui.

Image not found!

Alpha Stim® patentuota bangos forma

EEG smegenų žemėlapis, rodantis smegenų veiklos pokyčius

Kennerly, Richard. QEEG analysis of cranial electrotherapy: a pilot study. Journal of Neurotherapy (8)2:112-113, 2004. Presented at the International Society for Neuronal Regulation Annual Conference, Houston, Texas, September 18-21, 2003.

Indikacija

Reikšmingas pagerėjimas

Nemiga

94%

Nerimas

90%

Depresija

87%

Depresija + nerimas

95%

Skausmas

93%

* Duomenys gauti ištyrus 2,500 pacientų su įvairiais simptomais, kurie naudojo Alpha-Stim® mažiausiai 3 savaites.

Produkto savybės

Alpha Stim® AID

Alpha Stim® M

Skausmas

Nerimas

Nemiga

Depresija

Smart elektrodai skausmui

Lipnūs elektrodai skausmui

Ausų elektrodai (klipsai)

Kaip išsirinkti savo Alpha – Stim®

Yra sukurti du medicininiai prietaisai, paremti „Alpha-Stim®“ technologija – Alpha – Stim® AID ir Alpha – Stim® M. Abu jie gali būti naudojami tiek gydymo įstaigose, tiek namuose.

Pagrindinis skirtumas, kad Alpha – Stim® AID gydo nemigą, nerimą, depresiją ir skausmą kranialinės elektrostimuliacijos metodu (CES) per ausų elektrodus.

Alpha – Stim® M yra universalesnis prietaisas, nes be nemigos, nerimo ir depresijos gydymo, papildomai mažina skausmą ir taiko dvi technologijas – kranialinę elektrostimuliaciją (CES) bei elektroterapiją mikrosrovėmis (MET). Jis komplektacijoje turi ausų elektrodus (CES terapijai),  išmaniuosius zondus bei lipnius elektrodus (MET terapijai) .

  • Alpha-Stim® AID
  • Alpha-Stim® M
Image not found!

Alpha-Stim® AID

Alpha-Stim® AID taiko kranialinę elektrostimuliaciją (CES) tiems, kurie kenčia nuo nemigos, nerimo bei depresijos.

Komplektuojamas su ausų elektrodais, skirtais CES.

Alpha – Stim® AID naudojimo atvejai:

Image not found!

Alpha-Stim® M

Alpha-Stim® M gydo pacientus dviem protokolais. Kranialinė elektrostimuliacija (CES), kuri gydo nemigą, nerimą ir depresiją. Mikrosrovių elektroterapija (MET), kuri gydo įvairių tipų skausmą.

Komplektuojamas su zondais ir lipniaisiais elektrodais, skirtais skausmo gydymui MET, ir ausų elektrodais, skirtais CES.

Alpha – Stim® M naudojimo atvejai:

Privalumai

Alpha-Stim® nesukelia priklausomybės. Dar daugiau – jis padeda atsikratyti priklausomybės nuo psichiką veikiančių vaistų. Jo gydomasis poveikis yra kumuliacinis (teigiamas poveikis kaupiasi laikui bėgant) ir išlieka ilgą laiką baigus kursą.

Image not found!

Pastaruosius 30 metų Alpha-Stim® buvo nepralenkiamas kranialinės elektroterapijos ir mikroelektrostimuliacijos lyderis. 

Įsigykite Alpha-Stim®
jau dabar!

Pirkti

Turite klausimų? Mes pasiruošę padėti.

+370 614 27 769