Alpha-Stim®

NAUJIENA!

VEIKSMINGAS NEMIGOS, NERIMO, DEPRESIJOS
IR SKAUSMO GYDYMAS BE VAISTŲ

Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkų sukurti medicinos prietaisai Alpha-Stim® naudojami gydymo įstaigose, psichiatrijos ligoninėse, karo veteranų medicinos centruose, vėžio institutuose.

Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje yra išbandę Alpha-Stim® terapiją ir šį prietaisą naudoja savo namuose.

Išbandykite ir Jūs!

Image not found!

Kam skirtas Alpha-Stim®?

Moksliškai patvirtinta, kad Alpha-Stim® yra veiksmingas ir saugus medicininis elektrostimuliacijos prietaisas, skirtas nerimo, nemigos bei depresijos gydymui bei skausmo malšinimui. Terapija su Alpha-Stim® gali būti atliekama tiek gydymo įstaigose, tiek namuose.

Nemiga

Kokybiškas miegas yra būtinas tinkamam žmogaus kūno ir smegenų funkcionavimui. Tačiau net trečdalis visuomenės susiduria su miego problemomis. Jei ir Jums sunku arba negalite užmigti, Alpha-Stim® kovoja su nemiga, kad Jūsų miegas būtų ilgesnis ir ramesnis.

Nerimas

Nerimą, pasireiškiantį bloga nuojauta, įtampa, neramumu, patiria apie 29-31 proc. žmonių. Ši nemaloni emocinė būsena gali sukelti problemų visose Jūsų gyvenimo srityse. Alpha-Stim® užtikrina greitą ir ilgalaikį nerimo sumažinimą.

Depresija

Depresija atima aistrą ir susidomėjimą dalykais, kurie kažkada teikė Jums malonumą ir laimę. Depresija sergančiam žmogui būdingas liūdesys, dirglumas, apatija, kaltės ir savigraužos jausmas, nuolatinis nuovargis, mieguistumas, sutrikęs miegas. Alpha-Stim® – tai saugus depresijos gydymas be vaistų.

Skausmas

Gyvenant su skausmu, sunku sutelkti dėmesį į ką nors kita. Alpha-Stim® numalšina įvairių tipų ūminį, lėtinį ar potrauminį skausmą ir leidžia grįžti prie įprastos veiklos.

Kaip veikia Alpha-Stim®?

Alpha-Stim® yra kliniškai patvirtintas medicinos prietaisas – kranialinis elektrostimuliatorius – naudojamas galvos smegenų elektrostimuliacijai. Procedūros metu per ausų elektrodus į smegenis perduodama unikali ir patentuota ypatingos konfigūracijos elektros srovė, kuri darniai subalansuoja delta, alfa, teta ir kitų smegenų bangų veiklą.

Žmogaus smegenys generuoja penkių skirtingų dažnių elektromagnetines bangas: alfa, beta, gama, delta ir teta. Šias įvairių dažnių bangas smegenys skleidžia be perstojo ir daro įtaką tam, ką žmogus veikia ir sako, apie ką mąsto ir kaip jaučiasi.

Delta bangos (0-4 Hz dažnis) atsiranda tuomet, kai mes giliai įmingame. Ši būsena yra būtina, norint atgauti jėgas ir sveikti.

Teta bangos (4-8 Hz dažnis) yra asocijuojamos su meditacija, intuicija, giliu atsipalaidavimu ir pirmą kartą buvo pastebėtos pas medituojančius vienuolius. Ši būsena sukelia vizijas, sapnus primenančius vaizdus, įkvėpimus.

Alfa bangos (8-14 Hz dažnis) siejamos streso mažinimu, atsipalaidavimu, pozityvumu, darbingumu, ramybe, saugumu. Vyraujant šioms bangoms, žmogui būdinga gera savijauta, ramus ir sklandus mąstymas, teigiama nuotaika. Esant sumažėjusiam alfa bangų aktyvumui, atsiranda streso, susirūpinimo požymiai, smegenų veiklos sutrikimų bei ligų indikacijos.

Beta bangos (14-30 Hz dažnis) siejamos su koncentracija, dėmesingumu, susikaupimu, analitiniu mąstymu, problemų sprendimu, energingumu. Tačiau kartu šios bangos siejamo su stresu, susirūpinimu, baime, nerimu, įtampa, nes didelė beta bangų dalis sąlygoja didesnį  išskiriamų streso hormonų kiekį.

Gama bangos (30-100 Hz dažnis) – tai labai didelio dažnio bangos, dominuojančios, kai žmogus mokosi ir apdoroja informaciją. Jei nustatomas hiperaktyvumas, panika, didelė baimė, išgąstis, įtampa, itin produktyvios protinės veiklos aktyvumas, tai dažniausiai pasireiškia esant gama bangų aktyvumui.

Image not found!

Alpha Stim® patentuota bangos forma

Sudėtinga”Alpha-Stim® ” bangos forma yra patentuota, jos negali atkartoti joks kitas prietaisas pasaulyje, todėl terapija su šiuo aparatu yra unikali ir itin veiksminga.

Image not found!

Kokių rezultatų tikėtis iš Alpha-Stim®?

Moksliškai įrodyta, kad prietaisu „Alpha-Stim®“ perduodama mikrosrovė skatina smegenyse 8-12 Hz dažnio alfa bangas, kurios susijusios su nusiraminimu, atsipalaidavimu bei gera savijauta.

Todėl po procedūros natūraliai pagerėja nuotaika, miego kokybė bei trukmė, mažėja nerimo, nemigos ir depresijos simptomai. Pacientus lydi ramybės, atsipalaidavimo jausmas, padidėjęs protinis susikaupimas ir pagerėjusi savijauta.

Beta – endorfino (hormono, atsakingo už energiją, gyvybingumą ir išsiskyrimą) koncentracija plazmoje padidėja 98%, o cerebrospinaliniame skystyje – 219%. Serotonino (neurotransmiterio, reguliuojančio emocijas, elgesį ir mąstymą) plazmoje padaugėja 15-40%, o likvoro – 50-200%. Reguliuojamas acetilcholino (svarbaus neuromediatoriaus, užtikrinančio mąstymo ir judėjimo funkcijas) lygis. Visa tai turi teigiamą ir ilgalaikį poveikį savijautai, nuotaikai, mąstymui ir elgesiui.

Teigiamus pokyčius – vidinio neramumo jausmo sumažėjimą,  laisvės ir atsipalaidavimo būseną, dauguma žmonių jaučia jau gydymo seanso metu. Po gydymo seanso, ši būklė paprastai išlieka apie 12–72 valandas.

Pirmąsias dvi tris savaites prietaisą rekomenduojama naudoti kasdien, palaipsniui mažinant iki 3 kartų per savaitę arba pagal gydytojo nurodymus.

Vidiniam nerimui, depresijai ir nemigai sumažinti paprastai pakanka 20-60 minučių gydymo kurso per dieną.

Naudojant „Alpha-Stim®”, po 2–4 gydymo savaičių paprastai pastebimas reikšmingas nerimo, depresijos ir nemigos sumažėjimas.

EEG smegenų žemėlapis, rodantis smegenų veiklos pokyčius

Ričardas Kennerly. Kranialinės elektroterapijos QEEG analizė: bandomasis tyrimas. Journal of Neurotherapy (8)2:112-113, 2004. Pristatytas International Society for Neuronal Regulation metinėje konferencijoje, Hiustone, rugsėjo 18-21, 2003.

Indikacija

Reikšmingas pagerėjimas

Nemiga

94%

Nerimas

90%

Depresija

87%

Depresija + nerimas

95%

Skausmas

93%

* Duomenys gauti ištyrus 2,500 pacientų su įvairiais simptomais, kurie naudojo Alpha-Stim® mažiausiai 3 savaites.

Atsiliepimai

„Eglės sanatorija“ yra viena pirmųjų Lietuvoje, pradėjusi taikyti kranialinę elektrostimuliaciją „Alpha-Stim“ aparatu. Šią terapiją taikome jau daugiau nei 3 metus. Per šį laiką esame padarę daugiau nei 30 tūkstančių procedūrų ir sulaukiame labai gerų rezultatų.

Pacientai, kurie išbando terapiją „Alpha-Stim“ aparatu, sekantį kartą atvykę į mūsų sanatoriją, patys prašo šios terapijos, nes jaučia, kad po procedūros jie lengviau užmiega, o miegas tampa ilgesnis ir kokybiškenis, sumažėja nerimo simptomai, pagerėja nuotaika, žmogus jaučiasi linksmesnis, aktyvesnis ir darbingesnis. Terapija „Apha-Stim“ aparatu puikiai tinka visiems, kurie jaučia nerimo, depresijos simptomus, patiria nuolatinę įtampą bei  stresą darbe, kurie jaučiasi pervargę ir nepailsėję dėl kamuojančios nemigos ar prastos miego kokybės. Tai puiki alternatyva kitiems nemigos, nerimo ir depresijos gydymo būdams.

Karolis Kulakauskas
"Eglės sanatorija", FMR gydytojas, "Žilvino" medicininės reabilitacijos skyriaus vedėjas

Norėtume nuoširdžiai padėkoti Jūsų kolektyvui už Alpha- Stim AID aparatą ir unikalų veikimą. Mūsų sūnui yra 19 metų, nuo paauglystės jį vargino nuolatinė įtampa, nerimo atakos ir įvairios priklausomybės. Jis vartojo antidepresantus, bet jautė šalutinius poveikius, todėl pradėjome ieškoti natūralaus gydymo metodo nerimui sutvarkyti. Sūnui iš karto patiko aparato veikimas, nes galėjo naudoti kada tik panorėjęs, drauge pasirinkdavo mėgstamą muzikinį foną. Teigiamus rezultatus pamatėme greitai. Jis akivaizdžiai pasikeitė į gerąją pusę: pradėjo sportuoti, domėtis sveika gyvensena ir mityba. Jūsų aparato dėka sūnui pavyko suvaldyti nerimą ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Dabar namuose turime po ranka patikimą ir natūraliai veiksmingą būdą suvaldyti visas įtampas. Manau, kad gydytojai turėtų šviesti pacientus ir pasiūlyti pirmiausiai ne vaistus, o šį aparatą, kuris atstatytų emocinę sveikatą natūraliai.

Gerų Jums darbų, esame labai dėkingi!

Rūta J.
Mama

Nors kranialinė elektrostimuliacija medicinoje žinoma jau seniai, Lietuvoje ši terapijos rūšis ilgą laiką nebuvo taikyta. Sužinoję, kad mūsų medicininės įrangos tiekėjas UAB „Meda LT“ gali pasiūlyti unikalų kranialinį elektrostimuliatorių „Alpha-Stim“, nusprendėme šį aparatą išbandyti neuroklinikoje „Empatija“.

Būdami pirmąja ir kol kas vienintele neuroklinika Lietuvoje, turime nemažai pacientų, kenčiančių nuo miego sutrikimų, o COVID-19 pandemija išaugino nerimu ar depresija besiskundžiančių pacientų skaičių. Tad gydymas „Alpha-Stim“ aparatu mūsų klinikoje yra populiarus, įtraukėme jį ir mūsų autorinę specializuotą miego sutrikimo gydymo programą, gydome juo nuo nerimo ir depresijos kenčiančius pacientus.

Pacientai labai patenkinti „Alpha-Stim“ veiksmingumu, jaučia puikius rezultatus, džiaugiasi, kad terapija nesukelia jokio pašalinio poveikio.

Gintarė Vaitkienė
Gydytoja reabilitologė, Neuroklinikos „Empatija“ įkūrėja

Produkto savybės

Alpha Stim® AID

Alpha Stim® M

Skausmas

Nerimas

Nemiga

Depresija

Smart elektrodai skausmui

Lipnūs elektrodai skausmui

Ausų elektrodai (klipsai)

Kaip išsirinkti savo Alpha – Stim®

Yra sukurti du medicininiai prietaisai, paremti „Alpha-Stim®“ technologija – Alpha – Stim® AID ir Alpha – Stim® M. Abu jie gali būti naudojami tiek gydymo įstaigose, tiek namuose.

Pagrindinis skirtumas, kad Alpha – Stim® AID gydo nemigą, nerimą, depresiją ir skausmą kranialinės elektrostimuliacijos metodu (CES) per ausų elektrodus.

Alpha – Stim® M yra universalesnis prietaisas, nes be nemigos, nerimo ir depresijos gydymo, papildomai mažina skausmą ir taiko dvi technologijas – kranialinę elektrostimuliaciją (CES) bei elektroterapiją mikrosrovėmis (MET). Jis komplektacijoje turi ausų elektrodus (CES terapijai),  išmaniuosius zondus bei lipnius elektrodus (MET terapijai) .

Image not found!

Alpha-Stim® AID

Alpha-Stim® AID taiko kranialinę elektrostimuliaciją (CES) tiems, kurie kenčia nuo nemigos, nerimo bei depresijos.

 

Alpha – Stim® AID komplektacija:

 • >> Ausų elektrodų rinkinys – 1 vnt.
 • >> 50 ml buteliukas kontaktinio skysčio – 1 vnt.
 • >> Tuščias buteliukas, skirtas kontaktiniam skysčiui
 • >> Laidų rinkinys – 2 vnt.
 • >> Ausų elektrodų padeliai EEPS – 256 vnt.
 • >> Naudojimo instrukcija lietuvių kalba
 • >> USB daugiakalbės instrukcijos
 • >> AA 1,5V ličio baterijos – 2 vnt.
 • >>Prietaiso laikymo dėklas
 • >> Dirželis

Pirkti

Alpha-Stim® M

Alpha-Stim® M gydo pacientus dviem protokolais.

 • Kranialinė elektrostimuliacija (CES), kuri gydo nemigą, nerimą ir depresiją.
 • Mikrosrovių elektroterapija (MET), kuri gydo įvairių tipų skausmą.

 

Alpha – Stim® M komplektacija:

 • >> Ausų elektrodų rinkinys – 1 vnt.
 • >> 50 ml buteliukas kontaktinio skysčio – 1 vnt.
 • >> Tuščias buteliukas, skirtas kontaktiniam skysčiui
 • >> Laidų rinkinys – 2 vnt.
 • >> Padeliai išmaniesiems zondams PEPS – 100 vnt.
 • >> Išmanieji zondai – 2 vnt.
 • >> Sidabriniai daugkartiniai lipnūs elektrodai AS- Trode (skirti 1 asmeniui naudoti) – 4 vnt.
 • >> Ausų elektrodų padeliai EEPS – 256 vnt.
 • >> Naudojimo instrukcija lietuvių kalba
 • >> USB daugiakalbės instrukcijos
 • >> AA 1,5V ličio baterijos – 2 vnt.
 • >>Prietaiso laikymo dėklas
 • >> Dirželis

Pirkti

Image not found!

Išnaudokite visas Alpha-Stim® galimybes su programėle

Stebėkite gydymą ir savo pažangą su naująja Alpha-Stim Health Tracker mobiliąja programėle, kuri leis Jums išnaudoti visas Alpha-Stim® galimybes!

>> Registruokite prisijungimo seansus

>> Atlikite klinikinius vertinimus

>> Įvertinkite savo kasdienius pojūčius

>> Analizuokite pažangą

Image not found!

Video instrukcijos, kaip gydyti nemigą, nerimą ir depresiją su Alpha-Stim® ausų elektrodais

Ausų elektrodų naudojimo su Alpha-Stim® AID instrukcija
Ausų elektrodų naudojimo su Alpha-Stim® M instrukcija

Video instrukcijos, kaip gydyti skausmą su lipniais elektrodais bei išmaniaisiais zondais

Lipnių elektrodų naudojimas skausmo gydymui
Išmaniųjų zondų naudojimas skausmo gydymui

Kur galiu išbandyti procedūrą su "Alpha-Stim®" aparatu?

Jei dvejojate, ar „Alpha-Stim®” prietaisas Jums bus veiksmingas, galite jį išsinuomoti. Plačiau apie nuomą skaitykite čia: Alpha-Stim nuoma

Taip pat galite užsirašyti į procedūras artimiausioje gydymo įstaigoje.

Gydymo įstaigos, darančios procedūras su „Alpha-Stim®”:

Gydymo įstaiga Adresas Miestas
Abromiškių reabilitacijos ligoninė Sanatorijos g. 72 Abromiškės
Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras Pramonės g. 9 Alytus
Eglės sanatorija Algirdo g. 22 Birštonas
Tulpės sanatorija B. Sruogos g. 1 Birštonas
Amberton Green SPA Druskininkai Kurorto g. 3 Druskininkai
Draugystės sanatorija V. Krėvės g. 7 Druskininkai
Eglės sanatorija Eglės g. 1 Druskininkai
Grand SPA Lietuva V. Kudirkos g. 45 Druskininkai
Kauno klinikos, Reabilitacijos klinikaEivenių g. 2Kaunas
Marijampolės ligoninė Palangos g. 1 Marijampolė
Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras Taikos g. 11 Neringa
Gradiali sanatorija Vanagupės g. 15 Palanga
Poilsio ir reabilitacijos centras Pušynas Žvejų g. 1 Palanga
Vivus Sanus Paliūniškio g. 2c Panevėžys
Šakių sveikatos klinika Bažnyčios g. 37 Šakiai
Medirina Gintaro g. 2., Vijolių km. Šiauliai
Reabilitacijos ir grožio centras Aurum J. Basanavičiaus g. 8 Šilalė
Reabilitacijos ir grožio centras Aurum Vytauto g. 61 Tauragė
Neuroklinika Empatija Vytenio g. 22-101 Vilnius
Oxy Klinika Mindaugo g. 44 Vilnius

Jau 30 metų Alpha-Stim® yra nepralenkiamas kranialinės elektrostimuliacijos ir mikroelektrostimuliacijos lyderis. 

Įsigykite Alpha-Stim®
jau dabar!

Pirkti

Turite klausimų? Mes pasiruošę padėti.

+370 614 27 769