Grąžinimas

 

 

GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Grąžinamos prekės:

-Netinkamas prekes galite pakeisti ar grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.

-Pakeisti ar grąžinti galite visas prekes, jei jos nebuvo naudojamos, nesugadintos, išsaugotos jų vartojamosios savybės, nepraradusios prekinės išvaizdos ir turite įrodymus, patvirtinančius, kad prekės įsigytos mūsų el. parduotuvėje (t.y. turite pateikti užsakymo numerį arba sąskaitos-faktūros numerį). Pakeisti ir grąžinti negalima tų supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (pavyzdžiui, kosmetika, vienkartinės kaukės, higienos reikmenys ir kt.).

-Keičiamos ar grąžinamos prekės privalo būti originaliose nepažeistose pakuotėse, turi būti nenuimtos ir nepažeistos jų etiketės, jos privalo būti tos pačios komplektacijos. Jei prekė nėra pilnai sukomplektuota, netvarkinga, pažeista jos pakuotė, turi aiškių panaudojimo žymių, mes pasiliekame teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę sumokėtų pinigų.

 

 Grąžinimo eiga:

-Norėdami grąžinti elektroninėje parduotuvėje meda.lt arba meda.ee įsigytą prekę, susisiekite telefonu +370 52460054 ar elektroniniu paštu info@meda.lt ir suderinkite grąžinimą.

-Prekės grąžinamos į UAB “Meda LT”, adresu Šaltalankių g. 1-1, Klevinė, 14180 Vilniaus r.

-Jei prekę planuojate grąžinti per kurjerių tarnybas, kviečiame ją tinkamai supakuoti, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, prekės priimti negalėsime.

-Už prekes sumokėta suma pervedama per 7 dienas nuo prekių gražinimo dienos į Jūsų banko sąskaitą. Pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už prekę.

-Kokybiškas prekes pirkėjas grąžina savo sąskaita.