D Hydra + Collagen gelis Derma Boost

72.00 

  • Tinka įvesti į odą elektroporacijos, jonoferezės, ultragarso, galvaninių srovių pagalba
  • Pridrėkiną ir išlaiko odos drėgnumą
  • Didina odos elastingumą, suteikia švytėjimo
  • Apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio

Gamintojas: DB SkinTech Innovation, Izraelis

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Derma Boost Pro yra mažo molekulinio svorio ir didelio laidumo hidrofilinių elektrolitų kosmetinių serumų serija, skirta estetinėms odos priežiūros profesionalų atliekamoms procedūroms.

Šie aktyvūs kosmetiniai preparatai („Derma serumai“) gali būti veiksmingai įvedami į odos audinius elektroporacijos, jonoforezės, ultragarso, galvaninės srovės ir žemo lygio lazerio technologijos (LLLT) būdu.

Priešingai nei dauguma rinkoje esančių hidrofilinių produktų, Derma Boost serumai yra jonizuoti ir, jei naudojami procedūroms su Apollo Duet, ne tik įsiskverbia į odą elektroporacijos būdu, bet sustiprina jonoforezės funkciją ir veiksmingai pasklinda į gilesnius odos audinius.

Tyrimai rodo, kad veikliųjų medžiagų įsisavinimas per odą derinant elektroporaciją ir jonoforezę yra iki 20 kartų didesnis nei naudojant tik elektroporaciją.

Derma dozių sudėtyje yra patentuotų nanotechnologijos sudedamųjų dalių ir natūralių aktyvių sudedamųjų dalių, kurios veikia kartu su natūraliais odos procesais, atkuria ir atjaunina odą.

 

Unikalios sudedamosios dalys:

D Hydra + Collagen Derma Boost serumo sudėtyje yra ekologiško jūrinio kolageno gelio. Dėl didelio elektros laidumo šis gelis palengvina efektyvų terapinių medžiagų įvedimą į odą.

Pagrindinė aktyvioji D Hydra + Collagen Derma Boost serumo produkto sudedamoji dalis yra ekologiškas jūrinis kolageno gelis (jūrinis kolageno hidrolizatas), kurių aminorūgščių sudėtis primena žmogaus odos kolageno sudėtį. Šis gelis padidina odos lankstumą ir švelnumą bei apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

Natūralaus kolageno naudojimas estetinėms procedūroms turi keletą išskirtinių privalumų:

Natūralus kolagenas turi higroskopinių savybių – jis gali pritraukti ir išlaikyti vandens molekules iš supančios aplinkos, taip padidindamas odos drėkinimą;

Natūralus kolagenas yra geras peptidų ir amino rūgščių šaltinis;

Natūralus kolagenas atkuria odos mikrotekstūrą;

Natūralus kolagenas silpnina korneocitų ryšį, skatindamas odos atsinaujinimą.

Talpa: 100 ml

 

Sudėtis:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!