Alfa bangų prietaisas nerimui, depresijai, nemigai ir skausmui gydyti Alpha-Stim® M

Alpha-Stim® M yra veiksmingas ir saugus medicininis elektroterapijos prietaisas, skirtas nerimo, nemigos bei depresijos gydymui bei skausmo malšinimui. Jis gydo pacientus dviem protokolais:

 1. Kranialinė elektroterapijos stimuliacija (CES), kuri gydo nerimą, nemigą ir depresiją.
 2. Mikrosrovių elektroterapija (MET), kuri gydo skausmą.
 • Gydo visų rūšių – ūminį, lėtinį, pooperacinį skausmą
 • Harmonizuoja smegenų funkcijas – gydo nerimą, nemigą, depresiją
 • Prietaisą lengva naudoti, patogu nešioti
 • Terapija maloni ir neskausminga
 • Greitas ir ilgai išliekantis poveikis
 • Nesukelia priklausomybės, nėra šalutinio poveikio rizikos
 • Neįmanoma perdozuoti
 • Visiškai skaitmeninis tikslus, nuoseklus ir patikimas valdymas
 • Ausų elektrodų (klipsų), išmaniųjų zondų arba „AS-Trode ™“ elektrodų pasirinkimas
 • Didelis laikmačio ekranas

Alpha-Stim® M – sertifikuotas (ES direktyva 93/42 / EEC), IIa klasės, B tipo medicinos prietaisas

 

Gamintojas: Electromedical Products International, JAV

Pristatymas: 2-3 d.d.

Pirkti e-parduotuvėje

1450.00 €
Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Žiūrėti video: https://youtu.be/jCcenpDXfkY

Alpha-Stim® M – tai kombinuotas mikrosrovės elektroterapijos (MET) ir kranialinės elektrostimuliacijos (CES) prietaisas, naudojamas harmonizuoti tiek ūminį, tiek lėtinį, tiek pooperacinį skausmą bei smegenų funkcijas – nerimą, nemigą, depresiją.
Kranialinės elektrostimuliacijos gydymo metu Alpha-Stim® M sukuria unikalią patentuotą bangos formą, kurios negali atkartoti joks kitas prietaisas ir ją leidžia mikrosrove per mažus ausų elektrodus (klipsus), užsegamus ant ausų kaušelių, kad stimuliuotų ir moduliuotų tam tikras nervinių ląstelių grupes smegenyse. Procedūros metu darniai subalansuojama delta, alfa, teta ir kitų smegenų bangų veikla. Beta – endorfino (hormono, atsakingo už energiją, gyvybingumą ir išsiskyrimą) koncentracija plazmoje padidėja 98%, o cerebrospinaliniame skystyje – 219%. Serotonino (neurotransmiterio, reguliuojančio emocijas, elgesį ir mąstymą) plazmoje padaugėja 15-40%, o likvoro – 50-200%. Reguliuojamas acetilcholino (svarbaus neuromediatoriaus, užtikrinančio mąstymo ir judėjimo funkcijas) lygis. Visa tai turi teigiamą ir ilgalaikį poveikį savijautai, nuotaikai, mąstymui ir elgesiui.
Mikrosrovės elektroterapijos arba MET metu Alpha-Stim® M leidža žemo lygio srovę, reikalingą skausmo kontrolei, paprastai taikomą nuo 2 iki 5 minučių trukmei per zondus arba savaime lipnius elektrodus naudojant ilgesnes programas. Ji skiriasi nuo ankstesnių transkutaninės elektrinės nervų stimuliacijos (TENS) formų, nes MET naudoja daug mažiau srovės, bet tiekia srovę daug ilgesniais impulsais. Kadangi TENS prietaisai turi būti dėvimi nuolat, nes jie beveik neturi likutinio poveikio, MET poveikis yra ilgalaikis ir kaupiamasis.

Apie Alpha-Stim® noriu sužinoti dar plačiau

Specifikacija:

Komplektacija:

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!