Rotacinis hantelis ROTORIX

279.00 

  • Hantelių galvutės pagamintos iš lieto cinko, Ø 10,5 cm
  • Ergonomiškos formos dažyto buko medienos rankena
  • Rankenos ilgis 25 cm
  • Rankenos centrinės dalies Ø 3,6 cm
  • Bendras ilgis 40 cm
  • Svoris 1,6 kg

 

 Gamintojas: Ergo-Fit, Vokietija

Išankstinis užsakymas

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Rotacinis hantelis – jėgai ir koordinacijai

Treniruotės su RotoriX® yra kur kas daugiau nei paprasta treniruotė su hanteliais, nes rotacinis hantelis turi ypatingą savybę, kurios iš pirmo žvilgsnio nepamatysite. Ant medinės rankenos esantys svarmenys (itin malonūs) yra pritvirtinti ant rutulinių guolių, todėl juda ir gali suktis aplink savo ašį. Dėl jų asimetriškos formos susidaro disbalansas, kurį reikia kompensuoti laikant svarmenis ir kartu išlaikyti hantelių galvučių sukimąsi treniruotės metu. Tai reikalauja itin daug koordinacijos ir įprastas treniruotes su hanteliais paverčia visapusiška funkcine rotacine treniruote, nes be koordinacinio darbo, taip pat reikalingas liemens, rankų ir kojų stabilizuojančių raumenų darbas ir didinamas bendras krūvis visam kūnui.

Norint priversti sukamąjį hantelį suktis, reikia šiek tiek praktikos, bet netrukus tai įvaldysite. Rotacinį hantelį, kaip ir bet kurį kitą, galite naudoti tikslingoms treniruotėms, pavyzdžiui, bicepsui ir tricepsui taip pat pilvo raumenų treniravimui.

Fascijų treniravimas, mobilizavimas ir tempimas

Rotacinį hantelį galima naudoti ir kaip fascijų volelį. Jei norite, kad treniruotė būtų vidutinio intensyvumo, laikykite RotoriX® už hantelių galvučių ir sukite rankeną per šlaunis, blauzdas ir kaklą, reguliuodami spaudimą. RotoriX® taip pat palengvina baigiamuosius tempimo ar mobilizacinius pratimus.

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!