Akcija!

Raumenų elektrostimuliatorius sportui VeinOPlus Sport

149.00 

 

 • Kraujotakos gerinimas
 • Skausmo malšinimas
 • Raumenų atpalaidavimas
 • Intensyvaus fizinio krūvio metu susidarančių metabolitų (laktatų) pasišalinimo paspartinimas
 • Mėšlungio prevencija
 • Darbingumo atstatymas
 • Naudojamas užsiimant bet kokiomis sporto šakomis, kurių metu susidaro pieno rūgštis ar raumenų nuovargis
 • Naudojamas kraujotakos sąstingio atvejais, kurie susidaro dėl ilgo stovėjimo ar sėdėjimo

 

 Gamintojas: AD Rem Technology, Prancūzija

Pristatymas: 2- 3 d.d.

Turime

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

VEINOPLUS® SPORT yra sertifikuotas medicinos prietaisas. Jis naudoja unikalią patentuotą technologiją, užtikrinančią įrodymais pagrįstą, patogų, saugų, veiksmingą ir greitą gydymą po aktyvios raumenų veiklos lengvesniam ir greitesniam atsigavimui. Atsigavimas yra būtinas ir svarbus visiems sportininkams ir kitiems aktyviems žmonėms, turintiems didelį krūvį. VEINOPLUS® SPORT pagreitina atsigavimą, todėl gerina treniruočių efektyvumą, prisideda prie geresnių sporto rezultatų bei didesnių laimėjimų. VEINOPLUS® SPORT generuoja optimizuotus elektrinius impulsus, kurie palankiausiu būdu sutraukia raumenis, kad būtų užtikrintas greitas atsigavimas po krūvio. Dėl to prietaisą ypač rekomenduojama naudoti intensyvių treniruočių ir (arba) varžybų metu, kai yra tik trumpi atsigavimo laikotarpiai tarp kėlinių. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turėtumėte stengtis atlikti terapiją iš karto po krūvio arba per valandą po krūvio pabaigos (t. y. treniruotės pabaigoje, iškart po varžybų ir pan.). Be to, VEINOPLUS® SPORT yra itin naudingas keliaujant į/iš sporto renginių, treniruočių ir varžybų, kai kelionės metu tenka ilgai sėdėti (ilgo skrydžio ar kelionės autobusu, traukiniu metu), nes jis padeda atstatyti kraujotaką, kurią trikdo ilgas stovėjimas ar sėdėjimas.

 

Kaip veikia Veinoplus® Sport?

VEINOPLUS® SPORT stimuliuoja raumenis elektra ir sukelia jų susitraukimus. Optimizuoto signalo dėka, VEINOPLUS® SPORT padeda atsigauti visais atvejais:

 • – Jei elektrodai naudojami ant blauzdos raumenų (t. y., jūsų „antrosios širdies“), VEINOPLUS® SPORT suteikia jums išskirtinį ir naujovišką „viso kūno atsigavimą“, pagreitindamas metabolitų pašalinimą.
 • – Jei elektrodai naudojami kitiems raumenims dėl „vietinio raumenų atsigavimo“, tai padeda jūsų raumenims atsigauti po treniruotės sukelto nuovargio.

Vienas įrenginys teikia dvigubą „viso kūno“ ir „vietinį raumenų“ atsigavimą!

 

Kada naudoti Veinoplus® Sport?

VEINOPLUS® SPORT programa yra pritaikyta jūsų atsigavimui. Kiekvienas seansas trunka 30 minučių, įrenginys skleidžia signalą kas 10 minučių ir išsijungia pasibaigus programai. Jūs galite išjungti įrenginį bet kuriuo metu. Siekiant kuo geresnio atsigavimo, pirmiausia rekomenduojama naudoti įrenginį ant blauzdų („viso kūno atsigavimas“), o po to su konkrečiais veikloje dalyvaujančiais raumenimis („vietinis raumenų atsigavimas“). Blauzdų stimuliacijos seansas yra svarbus, kai reikalingas „viso kūno atsigavimas“, pvz., pertraukos tarp kėlinių metu ar tarp bėgimų varžybose.

Po intensyvios ir ilgos treniruotės rekomenduojama naudoti įrenginį 30 minučių.

Kuo daugiau naudojate VEINOPLUS® SPORT, tuo jis efektyvesnis! Nėra perdozavimo pavojaus. Galima atlikti kelis seansus iš eilės. Minimalus poilsio laikas tarp seansų nėra taikomas.

 

Naudojimas:

Viso kūno atsigavimas po treniruočių/ varžybų/ ilgų kelionių:

 • Naudokite VEINOPLUS® SPORT nuo 10 iki 30 minučių.
 • Uždėkite po vieną elektrodą ant kiekvienos blauzdos (t. y., jūsų „antrosios širdies“).
 • Geriausia procedūrą atlikti iš karto po treniruotės arba per vieną valandą po treniruotės pabaigos.

 

Vietinis raumenų atsigavimas po treniruočių/ varžybų:

 • Naudokite VEINOPLUS® SPORT su konkrečioje veikloje dalyvaujančiais raumenimis ar raumenų grupėmis nuo 10 iki 30 minučių.
 • Uždėkite lipnius odos elektrodus ant reikiamų raumenų.
 • Įprastai atliekama po pirmojo seanso su blauzdomis.

 

Kontraindikacijos:

VEINOPLUS® SPORT negali naudoti naudotojai, kuriems yra implantuoti širdies stimuliatoriai arba defibriliatoriai.

 

Įspėjimai:

 • Jei sergate žemiau nurodytomis ligomis arba kyla abejonių, pasitarkite su gydytoju prieš naudodami VEINOPLUS® SPORT: Venų trombozė, gydymo nuo krešėjimo sukeliamas polinkis į kraujavimą.
 • Nedėkite elektrodų ant pažeistos odos (vėžiniai pažeidimai ir t.t.), jei jums uždegimas, infekcija ar sunki venų varikozė.
 • Atsiradus bėrimams ar odos nudegimui, nedelsdami nutraukite naudojimąsi. Jei simptomai išlieka, pasitarkite su gydytoju.

Specifikacija:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!