Aukšto dažnio elektroterapijos prietaisas HiToP® PNP

  • Tinkamas naudojimui namuose
  • Skirtas nervinių skausmų gydymui (dilgčiojimui, deginimui ir tirpimui)
  • Be pašalinio poveikio
  • Kompaktiškas, patogus ir patikimas
  • Greitas ir patogus valdymas
  • Komplekte visi reikiami priedai

 

Gamintojas: GBO Medizintechnik, Vokietija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

HiToP® PNP, skirtą poleineuropatijai gydyti, sukūrė ir užpatentavo vokiečių kompanija „GBO Medizintechnik AG”. Jis sukurtas taip, kad aukšto dažnio elektroterapiją pacientas  galėtų greitai ir patogiai pritaikyti tiesiog savo namuose.

 

HiToP® PNP ir polineuropatija

Sergant polineuropatija, dėl įvairių priežasčių pažeidžiami nervų takai. Dėl to nerviniai impulsai nebeperduodami arba perduodami tik iš dalies, atsiranda nervinis skausmas. Simptomai gali būti pėdų, kojų ar rankų nejautra. HiToP® PNP yra novatoriškas namų prietaisas, skirtas nervinių skausmų, tokių kaip dilgčiojimas, deginimas ar tirpimas, gydymui.

 

Kaip tiksliai veikia HiToP® PNP?

Elektroterapija yra gerai žinoma tradicinėje medicinoje ir paprastai laikoma saugia terapija. Palyginti su klasikine elektroterapija (TENS), aukšto dažnio elektroterapija naudoja aukštesnius dažnius nuo 4096 iki 32768 Hz. Kuo didesnis dažnis, tuo gydymas yra patogesnis, nes esant aukštesniems dažniams, „srovės pojūtis“ jaučiamas žymiai mažiau. Tad galima taikyti didesnį intensyvumą ir pasiekti stipresnę bei gilesnę raumenų stimuliaciją. Po tam tikro gydymo laikotarpio daugelis pacientų praneša apie pagerėjusį mobilumą ir dėl to pagerėjusią gyvenimo kokybę.

Su HiToP® PNP prietaisu gali būti gydomi pacientai su venų varikoze, metaliniais implantais, endoprotezais ir atviromis žaizdomis (ulcus cruris).

 

HiToP® PNP naudoti paprasta:

Keturi elektrodai yra pritvirtinami prie šlaunų su Velcro dirželiais, o tada prijungiami prie įrenginio. Sureguliuojamas intensyvumą, kad naudojimo metu būtų jaučiamas nedidelis dilgčiojimas ar tvinkčiojimas arba kol raumenys matomai susitrauks. Terapija yra sėkmingiausia, jei pirmąsias savaites ji taikoma 60 minučių per dieną, o vėliau – 30 minučių bent tris kartus per savaitę.

 

Gydymo rezultatai

Gydymo rezultatai kiekvienam pacientui pasireiškia skirtingai. Kai kurie pastebi pokyčius po pirmųjų dviejų ar trijų savaičių; daugumos pacientų simptomai tampa mažiau intensyvūs po trijų ar keturių mėnesių.

Specifikacija:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!