12 kanalų elektrostimuliacijos sistema StimaWELL® 120MTRS

  • Patentuota StimaWELL® 120MTRS sistema skirta įvairių nugaros problemų gydymui
  • 4 tipų programos: skausmo terapija, raumenų terapija, dinamiškas gilus masažas, vartotojo programos
  • Galimybė rinktis tiek rankinį programos pasirinkimą, tiek automatinį, pagal simptomus
  • Reguliuojamas kilimėlio poveikio laukas pagal paciento kūno apimtis (S, M, L dydžiai)
  • Reguliuojama stimuliacijos kilimėlio temperatūra 20 – 40 °C ribose
  • EMS vidutinio dažnio srovė 2000-6000 Hz
  • Paciento paskyros sukūrimo ir administravimo galimybė
  • Mėgstamiausių programų sąrašo sukūrimas
  • Integruota lietuvių kalba

 

Gamintojas: Pierenkemper GmbH, Vokietija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Žiūrėti video: https://youtu.be/P2Eae9o-YO4

StimaWELL® 120MTRS – tai aukštos kokybės dinaminė elektroterapijos sistema, kurioje pasitelkiama naujausia technologinė šios srities pažanga. Dvylikos kanalų šildomo StimaWELL® stimuliacijos kilimėlio dėka, pacientui atliekamas plataus spektro ūmių ir lėtinių nugaros ligų gydymas. Pačios pagrindinės funkcijos yra skausmo terapija, raumenų didinimas, raumenų atpalaidavimas ir įvairūs masažo tipai, pvz. tapšnojimas, glostymas ir minkymas.

StimaWELL®  sistema unikali tuo, kad sujungia tris terapijų rūšis – vidutinio dažnio elektrostimuliaciją, dinaminį giluminį masažą bei šilumos terapiją ir taip siūlo itin efektyvų visapusišką nugaros gydymą.

Pagrindiniai sistemos privalumai yra aukšto lygio suderinamumas  su pacientu ir elektros srovės sukuriamas raminantis pojūtis. Šis procesas aktyvuoja galingus raumenų susitraukimus bei veikia didesnį gydymo plotą. StimaWELL®  sistemos 2000 – 6000 Hz vidutinio dažnio srovės lengviau įveikia odos varžą nei žemesnio dažnio srovė. Tai reiškia, kad vidutinio dažnio elektros srovės terapija gydomas pacientas jaučia malonumą, o ne dirginimą. StimaWELL® elektrostimuliacijos ir šiluminės terapijos procedūros metu efektyviai dirba net giluminiai raumenys, suaktyvinama kraujotaka, sustiprinami laikysenos raumenys, malšinamas kaklo, nugaros ir pečių skausmas. Dinamiškos gilios bangos leidžia intensyviai treniruoti raumenis, o pacientas tuo metu jaučia malonų masažą.

StimaWELL®  sistema yra valdoma labai paprastai. Dvylikos kanalų StimaWELL® stimuliacijos kilimėlio dėka, sudėtingas atskirų elektrodų prijungimas yra nereikalingas. Įrenginys yra valdomas intuityvaus jutiklinio ekrano pagalba. Programos gali būti greitai parenkamos ir pritaikomos konkretiems paciento poreikiams. Taip pat yra galimybė pasirinkti „Automatinio programos pasirinkimo pagal simptomus” režimą, kurio dėka terapijos programa parenkama automatiškai pagal anamnezės duomenis. Pacientas pats gali kontroliuoti elektros srovės lygį nuotolinio valdymo pultu.

Papildomi priedai:

Vežimėlis

Jei kabinete trūksta vietos  arba norite procedūrą taikyti skirtinguose kabinetuose, yra galimybė įsigyti specialų vežimėlį StimaWELL® sistemos laikymui ir transportavimui. Vežimėlis turi pakabą kilimėlio pakabinimui ir patogias lentynėles priedų laikymui.

Medinis krėslas

Jei įsirenginėjate reabilitacijos centrą, kūno rengybos studiją ar SPA namus ir norite tą padaryti pagal aukščiausius stiliaus standartus, siūlome žengti dar vienu žingsniu toliau ir įsigyti specialų prašmatnų medinį krėslą, kurio pasaulis dar nematė. Rankų darbo aukštos kokybės maumedžio mediena, ergonomiška forma, maksimalus komfortas ir stilinga išvaizda. Toks krėslas atrodo tarsi meno kūrinys ir papuoš bet kurią patalpą, o jame integruota StimaWELL® sistema bus patogi ir atrodys nepriekaištingai.

Jei jau turite įsigiję StimaWELL® sistemą, nieko tokio – krėslą galima įsigyti papildomai.

Specifikacija:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!