Fangoparafinas, 1 kg

 

  • Medicininis, pagamintas iš geriausių medicininės klasės ingredientų
  • Išsiskiria dideliu elastingumu
  • Pasižymi didele šilumos kaupimo galia, ilgesniu terminiu stabilumu
  • Neutralaus kvapo
  • Svoris: 1 kg

 

Gamintojas: Schupp, Vokietija

Pirkti e-parduotuvėje

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Fangoparafinas – tai purvo ir parafino mišinys, skirtas gydymui ir sveikatinimui. Puikiai tinka atsipalaidavimui, nusiraminimui, tad dažnai naudojamas ir įtraukiamas į įvairias SPA centrų sveikatingumo programas.

Kaip veikia purvo terapija?

Kadangi purve yra daug šilumos, kūnas pradeda prakaituoti ir cirkuliuoti kraujas. Tokiu būdu purve esančius vertingus mineralus organizmas gali labai gerai pasisavinti. Elastinę fangoparafino struktūrą ypač lengva modeliuoti, be problemų galima naudoti ir tokiose vietose kaip alkūnė ar kelias. Kadangi purvas prieš kiekvieną terapiją kaitinamas iki 30 minučių 130 °C temperatūroje, garantuojama, kad medžiaga yra sterili ir atitinka visas higienos sąlygas. Dar vienas privalumas – paruošus purvą, jį visada galima naudoti, kai jis laikomas šildymo spintoje.

Indikacijos:

Termoterapija subakutinėms ir lėtinėms reumatinėms ligoms (uždegiminėms ir degeneracinėms sąnarių ir stuburo ligoms, minkštųjų audinių reumatui), postakutinėms ligoms po raumenų ir kaulų sistemos traumos; dėl nejudrumo kylantiems kraujotakos sutrikimams; skausmui malšinti sergant lėtinėmis žarnyno ir šlapimo organų ligomis.

Kontraindikacijos:

Ūminės uždegiminės ir potrauminės būklės, hemoragija, edema, odos ir kraujagyslių kraujotakos sutrikimai, febrilinės būsenos, jautrios odos sritys, dideli odos sužalojimai ir ūminės odos ligos, karščio sukelta dilgėlinė, širdies silpnumas (nepakankamumas), hipertenzija. Nėštumo ir žindymo metu neigiamas poveikis nenustatytas, tačiau reiktų pasikonsultuoti su prižiūrinčiu gydytoju.

Naudojimas:

  • Jei nenurodyta kitaip, išlydyta masė (apie 50°C) dedama ant gydomos kūno vietos.
  • Sluoksnio storis: ne mažesnis kaip 2 cm.
  • Procedūros laikas: apie 30 minučių.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!