MEDA LT sertifikuota tarp „Stipriausi Lietuvoje“ lyderių: įvertintas įmonės finansinis patikimumas

Jau dešimt metų iš eilės Lietuvoje renkamos finansiškai patikimiausios įmonės ir joms suteikiami „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatai. Šiuo sertifikatu pažymima, kad įmonė yra patikima, turi aukštą kredito reitingą, vysto sąžiningą verslo kultūrą ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį. Toks įvertinimas 2020 bei 2021metais buvo įteiktas ir „MEDA LT“ bendrovei.

Patikimumas ir atsakomybė

„Patikimumas ir atsakomybė – tai, mano manymu, vieni svarbiausiųjų kriterijų, apibūdinant sėkmingą įmonės veiklą. Nepaisant to, kad išgyvenome sudėtingą verslui pandeminį laikotarpį, dėl karantino ilgą laiką buvo uždaryti mūsų pagrindiniai klientai,  daugelis jų sustabdė investicijas į medicininės įrangos įsigijimus, tačiau mes vykdėme visus savo įsipareigojimus verslo partneriams, darbuotojams, valstybei, išlikome aktyvūs rinkoje ir radome būdų didinti pardavimus bei augti. „Stipriausi Lietuvoje“ patikimumo įvertinimas byloja apie mūsų vertybėmis grįstą finansinę reputaciją ir dar kartą patvirtina, kad su komanda esame teisingame kelyje“ – bendrovės įvertinimą komentavo „MEDA LT“ direktorius Jaunius Jokūbaitis.

Pasak sertifikatų steigėjų, „Stipriausi Lietuvoje“ apdovanojimas kasmet suteikiamas bendrovėms, kurios atsakingai vykdo visus savo įsipareigojimus. Norinčios jį gauti įmonės turi atitikti aukščiausius kredito reitingus, įvertinus metinius veiklos rezultatus ir informaciją apie įsipareigojimų vykdymą. Statistika rodo, kad kiekvienais metais tik apie 28 proc. įmonių atitinka griežtus „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikavimo kriterijus. Teigiama, kad būtent šios įmonės generuoja net 59 proc. visų šalyje veikiančių įmonių apyvartos bei uždirba net 77 proc. pelno. Be to, tokios įmonės savo sąskaitas apmoka beveik 2 kartus greičiau nei kitos.

 

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!