Odos senėjimą stabdantis hidrofilinis tirpalas su peptidais Derma Boost

63.00 

  • Tinka įvesti į odą elektroporacijos, jonoferezės, ultragarso, galvaninių srovių pagalba
  • Ilgalaikis odos drėkinimas
  • Odos stangrinimas
  • Raukšlių sumažėjimas

Gamintojas: DB SkinTech Innovation, Izraelis

Turime

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Derma Boost Pro yra mažo molekulinio svorio ir didelio laidumo hidrofilinių elektrolitų kosmetinių serumų serija, skirta estetinėms odos priežiūros profesionalų atliekamoms procedūroms.

Šie aktyvūs kosmetiniai preparatai („Derma serumai“) gali būti veiksmingai įvedami į odos audinius elektroporacijos, jonoforezės, ultragarso, galvaninės srovės ir žemo lygio lazerio technologijos (LLLT) būdu.

Priešingai nei dauguma rinkoje esančių hidrofilinių produktų, Derma Boost serumai yra jonizuoti ir, jei naudojami procedūroms su Apollo Duet, ne tik įsiskverbia į odą elektroporacijos būdu, bet sustiprina jonoforezės funkciją ir veiksmingai pasklinda į gilesnius odos audinius.

Tyrimai rodo, kad veikliųjų medžiagų įsisavinimas per odą derinant elektroporaciją ir jonoforezę yra iki 20 kartų didesnis nei naudojant tik elektroporaciją.

Derma dozių sudėtyje yra patentuotų nanotechnologijos sudedamųjų dalių ir natūralių aktyvių sudedamųjų dalių, kurios veikia kartu su natūraliais odos procesais, atkuria ir atjaunina odą.

 

Unikalios sudedamosios dalys:

– Redens’In™ – dviejų patentuotų sujungtų veikliųjų sudedamųjų dalių derinio technologija:

– Didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis, kuri sugeria vandenį ir oda tampa putlesnė,

– Commiphora Mukul dervos ekstraktas, kuris užpildo raukšles ir smulkias linijas „įpurškimo“ mechanizmu bei pagerina odos tekstūrą.

– X50 Vector Peptide™ – Chlorella dumblių ekstraktas, apsuptas peptido puslaidininkiais.  X50 Vector Peptide aktyviai pernešamas į odos ląsteles ląstelių endocitozės procesu – „prarijus“ per ląstelės membraną. Be to, odos ląstelių lizosomos išskiria fermentus, kurie skaido aplink dumblius esančią sintetinę kapsulę. Veikiami chemiškai aktyvūs Chlorella dumbliai skatina cheminės energijos transformaciją į turimą ląstelių energiją ATP forma. Tai skatina kolageno skaidulų atsinaujinimą ir prisideda prie spindinčios bei gyvybingos odos išvaizdos.

Sudėtis:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!