Odos raminamasis hidrofilinis tirpalas Derma Boost

63.00 

  • Tinka įvesti į odą elektroporacijos, jonoferezės, ultragarso, galvaninių srovių pagalba
  • Ramina odą, padeda sumažinti paraudimą, uždegimą ir odos sudirginimą
  • Veiksmingai naikina spuogus, seborėją, kuperozę ir rožinę
  • Subalansuoja odos funkcionavimą, padidina odos drėkinimą ir padeda pasiekti sveikos odos išvaizdą

Gamintojas: DB SkinTech Innovation, Izraelis

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Derma Boost Pro yra mažo molekulinio svorio ir didelio laidumo hidrofilinių elektrolitų kosmetinių serumų serija, skirta estetinėms odos priežiūros profesionalų atliekamoms procedūroms.

Šie aktyvūs kosmetiniai preparatai („Derma serumai“) gali būti veiksmingai įvedami į odos audinius elektroporacijos, jonoforezės, ultragarso, galvaninės srovės ir žemo lygio lazerio technologijos (LLLT) būdu.

Priešingai nei dauguma rinkoje esančių hidrofilinių produktų, Derma Boost serumai yra jonizuoti ir, jei naudojami procedūroms su Apollo Duet, ne tik įsiskverbia į odą elektroporacijos būdu, bet sustiprina jonoforezės funkciją ir veiksmingai pasklinda į gilesnius odos audinius.

Tyrimai rodo, kad veikliųjų medžiagų įsisavinimas per odą derinant elektroporaciją ir jonoforezę yra iki 20 kartų didesnis nei naudojant tik elektroporaciją.

Derma dozių sudėtyje yra patentuotų nanotechnologijos sudedamųjų dalių ir natūralių aktyvių sudedamųjų dalių, kurios veikia kartu su natūraliais odos procesais, atkuria ir atjaunina odą.

 

 

Unikalios aktyvios sudedamosios dalys:

– Homeo Soothe™ – kompleksas su dumbliais (Ascorphyllum Nodosum ekstraktu), kuris pasižymi raminančiu ir uždegimą mažinančiu poveikiu bei sumažina odos paraudimą.

– Pacifeel™ – natūralus Mirabilis Jalapa augalo ekstraktas, kuris sumažina ryšį tarp epidermio ir nervų galūnėlių, todėl nuramina ir apsaugo jautrią odą.

– Skin Save® – dygliuotųjų kriaušių kaktuso (kurio sudėtyje yra daug vitamino C ir betanino), kaparėlių ir alyvuogių lapų žolelių ekstraktų mišinys. Šis unikalus mišinys mažina         uždegimą ir niežulį – puikiai tinka kontaktinio dermatito, seborėjos, rožinės, odos uždegimų ir niežėjimo profilaktikai bei palaikomosioms procedūroms.

– Paprastojo kaštono ekstraktas uždegimą mažinantis ekstraktas iš paprastojo kaštono sėklų. Šis ekstraktas yra labai veiksmingas kuperozės profilaktikai.

Sudėtis:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!