Šaltos plazmos prietaisas Dr Platon

  • Slopina aknę ir subalansuoja sebumo išskyrimą
  • Mažina seborėjos, egzemos, atopinio dermatito, rožinės simptomus. Nuramina sudirgusią, dehidratuotą odą
  • Mažina odos uždegimą ir su juo susijusius odos paraudimus
  • Šviesina pigmentines dėmes
  • Ilgalaikis poveikis odos senėjimo požymiams
  • Pagerina odai naudojamų aktyvių produktų pasisavinimą

Gamintojas: HSC co, Korėja

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Plazma yra viena iš keturių pagrindinių materijos būsenų (kartu su kieta, skysta ir dujine). Ją sudaro jonų dujos–atomai, kurių dalis pašalina orbitos elektronai–ir laisvieji elektronai. Plazma gali būti dirbtinai generuojama kaitinant neutralias dujas arba veikiant jas stipriam elektromagnetiniam laukui. Deguonies ir azoto plazma (pagrindinės mus supančio oro dujos) turi didelį gydomąjį poveikį odos ląstelėms DNR lygyje.

Sterilizacija:

Elektros įtampa tarp laisvai įkrautų plazmoje esančių dalelių (elektronų ir jonų) sukelia ląstelių membranų suirimą, pagreitina odos ląstelių savaiminio naikinimo mechanizmą, sukelia ląstelių dalijimąsi. DNR padaryta žala iš tikrųjų sukuria „dezinfekcijos“ procesą–bakterijų ir grybų naikinimą bei uždegiminių ir kitų pažeistų ląstelių savaiminį sunaikinimą. Šis procesas taip pat padidina laisvo tarpląstelinio deguonies lygį.

Ląstelių atsinaujinimas:

Plazmos terapija skatina odos ląstelių atsinaujinimą, todėl yra galinga senėjimą stabdanti procedūra. Plazma:

  • Sukelia bazinių ląstelių dalijimąsi
  • Atnaujina epidermį–skatina naujų baltymų ir kolageno gamybą
  • Skatina naujų kraujagyslių susidarymą, padeda gyti žaizdoms

Probleminė ir sudirgusi oda:

Šaltos plazmos oksidacinis stresas turi antioksidacinį poveikį odos imuninei sistemai, sumažindamas lėtinių odos ligų, tokių kaip atopinis dermatitas, egzema, seborėja, žalingą poveikį, pasireiškiantį uždegimu, sudirgusia, išsausėjusia ir šiurkščia oda.

Aknė:

Klientams, turintiems riebią odą ir spuogus, plazma itin veiksmingai naikina aknės bakterijas, greitai sumažina odos uždegimą, ramina odą ir apsaugo nuo spuogų pasikartojimo, subalansuoja odos funkcijas ir riebalų išsiskyrimą, sebumo gamybą.

Odos šviesinimas:

Plazmos procedūra ypač efektyvi esant odos dėmėms, po kurių vyksta uždegiminis procesas. Mažindama uždegimą, plazma taip pat sumažina hemoglobino kiekį aplink odos dėmę, tokiu būdu jos sumažėja. Plazma taip pat padidina epidermio pralaidumą, leidžia efektyviai įterpti į odą veikliąsias medžiagas, pvz. odą šviesinančias, subalansuojančias ir pagerinančias odos funkcijas medžiagas.

Odos senėjimo stabdymas ir atjauninimas:

Plazma sterilizuoja odą, skatina odos regeneraciją ir negyvų odos ląstelių šalinimą, stiprina odos imuninę sistemą ir epidermio barjerą, gerina tarpląstelinį ryšį, laikinai padidina epidermio pralaidumą. Todėl kiekvienoje veido odos priežiūros procedūroje, skirtoje kiekvienam odos tipui, turėtų būti plazma (ant sausos odos, po pirminio valymo ir prieš pilingą) Plazma sustiprins šveitimo poveikį ir tai pagerins veikliųjų medžiagų įsisavinimą odoje ir padidins jų poveikį.

 

Procedūros video

 

Techniniai duomenys:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!