Smūginės bangos terapijos prietaisas RSK-600

  • Veikimo principas elektromagnetinis, ne kompresorinis
  • Aplikatoriaus tarnavimo laikas – 5 milijonai šūvių
  • Unikali pulsinė „Ultra soft“ smūginė banga – mažiau skausmo pacientui
  • Komplekte 3 skirtingi antgaliai
  • Dažnio intervalas nuo 1 iki 25 Hz
  • Interaktyvi programų biblioteka
  • 3D indikacijų pasirinkimas pagal kūno dalis
  • Inovatyvus svyruojančio dažnio „Swing“ režimas
  • Prietaisas lengvas, kompaktiškas, neužima daug vietos, patogus nešioti

 

Gamintojas: ITO, Japonija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Žiūrėti video: https://youtu.be/1wy7JGX52Js

Smūginės bangos terapija daugiausia naudojama raumenų, sausgyslių, kaulų ir minkštųjų audinių gydymui. Šios terapijos metu į pažeistas kūno vietas perduodama mechaninė energija stimuliuoja gijimo bei regeneracijos procesus. Aukšto dažnio radialinės smūginės bangos, prasiskverbdamos pro odą ir pasiskirstydamos audiniuose, skatina fiziologinį jų atsinaujinimą, tokiu būdu mažindamos uždegimą ir slopindamos skausmą. Smūginė bangų terapija taip pat gerina audinių kraujotaką, skatina kolageno skaidulų sintezę, skaido kalcinatus, gydo lėtinį uždegimą, mažina raumenų spazmus ir audinių tempimą.

Naujoviškas smūginės bangos terapijos prietaisas RSK-600 veikia elektromagnetiniu principu, jam nereikia oro kompresoriaus, garantuoja net iki 5.000.000 šūvių ir išsiskiria šiomis svarbiomis savybėmis:

 Unikali pulsinė „Ultra soft“ smūginė banga

RSK-600 sukuria unikalius smūginės bangos impulsus, naudodamas kulkas, 5 kartus sunkesnes už naudojamas kompresinėse sistemose, tokiu būdu sumažindamas galutinį greitį susilietus su aplikatoriumi. Žemesnė smailė ir ilgesnis pakilimo laikas (impulso trukmė 14 µs ) sumažina dilgčiojimo, skausmo pojūtį, paprastai susijusį su šia terapija. Pacientas patiria daug mažiau skausmo su tuo pačiu energijos lygiu. Švelnesnė smūginės bangos technologija!

Interaktyvi programų biblioteka

RSK-600 prietaise yra išsami interaktyvi programų biblioteka, kurioje iš anksto užprogramuoti klinikiniai protokolai su interaktyviomis iliustracijomis, skirti daugiau nei 60 patologijų.

3D indikacijų pasirinkimas pagal kūno dalis

RSK-600 programinė įranga yra visiškai interaktyvi. Spalvotame 5,7″ jutikliniame ekrane visi protokolai iliustruojami detaliais 3D vaizdais. Be to, integruotas vadovas suteikia informaciją apie pagrindines programinės įrangos funkcijas ir leidžia nesunkiai jas išmokti.

Inovatyvus svyruojančio dažnio „Swing“ režimas

Naujoviškas svyruojančio dažnio „Swing“ režimas leidžia nustatyti kintamo dažnio smūginę bangą pagal individualius poreikius. Prietaiso operatorius pats nustato procedūros pradžios dažnį, pabaigos dažnį, laiko trukmę ir svyravimo režimo formą. Dėl šios technologijos RSK-600 yra dar galingesnis ir universalesnis prietaisas.

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!