Parafino vonelė MoVeS PARA PRO

299.00 

  • Profesionali parafino šildymo vonelė
  • Gali būti naudojama 24 val. per parą
  • Greita parafino išlydymo trukmė: ~ 2,5 val.
  • Skaitmeninis termometras
  • Temperatūros reguliavimo mygtukas (40-60º)
  • Mažas energijos suvartojimas
  • Komplekte 2,5kg parafino granulių, šilumą laikančios pirštinės, 10 porų vienkartinių pirštinių

 

Gamintojas: MVS in Motion, Belgija

Pristatymas: 2-3 d.d.

Turime

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

MSD Para Pro parafino vonelė yra profesionalus prietaisas šiluminės terapijos taikymui artritu ar kitomis reumatinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Šiluma padidina kraujotaką ir atpalaiduoja raumenis. Tai padeda sumažinti artrito, osteoartrito ir fibromialgijos sukeliamus skausmus. Parafino vaškas suminkština dėl sklerodermijos sukietėjusią odą. Jis padidina odos elastingumą bei pagerina jos mobilumą. Priemonė ypač tinka rankų odai. Tačiau tai dar ne visa parafino vaško teikiama nauda. Gydymas parafino vašku yra šilumos terapijos forma, todėl jis yra dažnai taikomas raumenų, sausgyslių ir raiščių gydymui. Sergant artritu, terapija pagerina kraujotaką, padidina sąnarių standumą ir sumažina skausmą. Gydymas taip pat yra taikomas bursito, tendonito, patemptų ir traukiamų raumenų gydymui.

MSD Para Pro parafino vonelė taip pat gali būti naudojama estetiniam gydymui, kuris pastaraisiais metais tapo labai populiarus Europoje, Amerikoje ir Pietryčių Azijoje. Parafino vonelė naudojama ne tik veido, bet ir viso kūno gydymui. Parafino terapija yra puikus būdas suminkštinti ir išlyginti sausą bei šiurkščią odą. Dėl puikių rezultatų tokia terapija yra vadinama „krištoline kauke”. Parafino tirpimo metu išskiriami vitaminai ir maistinės medžiagos yra naudingos odai.

Kai ištirpęs parafinas susiliečia su oda, jis akimirksniu sukietėja suformuodamas izoliacinį sluoksnį. Tai padeda stimuliuoti kraujotaką, pagerina maistinių medžiagų sugėrimą, suminkština raukšles ir drėkina odą, kuri vėl tampa švytinti. Parafinas gali būti naudojamas rankoms, kaklui, krūtinei, kojoms ir pėdoms.

Profesionalios MoVeS Para Pro parafino šildymo vonelės privalumas tas, kad ji pilnu pajėgumu gali būti naudojama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Parafino išlydymo trukmė: apie 2,5 valandos. Skaitmeninio termometro dėka galima reguliuoti temperatūrą 50-60°C . Komplekte su 2,5 kg balto granuliuoto bekvapio parafino.

Specifikacija:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!