Aukšto intensyvumo lazeris LAZR-215, 15W

  • Maksimalus gylis
  • Galios ir gylio (su tuo pačiu bangos ilgiu) sąveika
  • Bangos ilgiai: 810 nm + 980 nm
  • Nuolatinės emisijos režimas
  • Platus gydymo poveikis
  • Įvairūs emisijos režimai
  • Inovatyvus patentuotas E2C režimas
  • Iš anksto nustatyti specifiniai protokolai pagal poveikį: biostimuliacijos, nuskausminantis, priešuždegiminis, antiedeminis, įtampos mažinimo
  • Iš anksto užprogramuoti klinikiniai protokolai, skirti daugiau nei 60 patologijų

 

Gamintojas: ITO, Japonija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Žiūrėti video: https://youtu.be/FnfSihA9Xqg

Aukšto intensyvumo lazeris LAZR-215 pasižymi šiomis svarbiomis savybėmis:

Maksimalus gylis

Daugelis raumenų sistemos patologijų yra gilioje srityje. Lazerio terapijos privalumas yra jos gebėjimas veikti giliai ir išspręsti patologijos priežastis jos kilmės vietoje.

Galios ir gylio (su tuo pačiu bangos ilgiu) sąveika

Lazerio sugebėjimas prasiskverbti į gylį dažnai klaidingai priskiriamas tik bangos ilgiui. Tikrovėje jėga vaidina pagrindinį vaidmenį terapiniam lazerio veikimui į audinius.

Žinoma, kad galia (W) reiškia energijos kiekį, kuris gali būti perduotas per vieną laiko vienetą (1 W = 1 J/ 1 sek). Energijos sumažinimas yra atvirkščiai proporcingas etaloniniam gyliui. Didesnė galia perduoda daugiau energijos, įveikia natūralią lazerio sklaidą ir pasiekia traumos vietą. Todėl galia yra pagrindinis energijos perdavimo rodiklis: LAZR sukelia terapinį poveikį giliausiuose audiniuose.

Bangos ilgiai

Skirtingi bangos ilgiai turi skirtingas savybes žmogaus audinių difuzijos ir absorbcijos požiūriu, o kiekvienam terapiniam tikslui galima pasirinkti tinkamiausią bangos ilgį. LAZR turi du bangos ilgius – 810 nm bei 980 nm.

810 nm bangos ilgis leidžia greitai suaktyvinti hemoglobino prisotinimo deguonimi procesą: perduoti tinkamą energijos tiekimą raumenims ir sausgyslėms, palengvinti regeneraciją.

980 nm bangos ilgis optimizuoja termo ir mechaninių receptorių poveikį. Susietos su E2C režimu, užtikrina teisingą sąveiką su periferine nervų sistema, suaktyvindamos skausmo vartų valdymo mechanizmą, kad būtų pasiektas greitas analgetinis poveikis.

Nuolatinės emisijos režimas

Vienas iš LAZR spinduliavimo režimų yra nuolatinės emisijos režimas. Šio tipo lazerio spinduliavimas sukelia ląstelių biostimuliacijos procesus, padidindamas ATP gamybą.

Moksliniai lazerio terapijos poveikio tyrimai parodė, kad lazerio impulsas turi trukti mažiausiai 100 ms, kad suaktyvintų ląstelių biostimuliaciją. Todėl tik nuolatinis impulsas (arba impulsas, kurio emisijos trukmė ne mažesnė kaip 100 ms) gali sukelti poveikį audinyje, taip palengvindamas ląstelių biologinę pusiausvyrą. Lazeriu stimuliuojama ląstelė linkusi „keistis“ su energija, grįždama į pirminę fiziologinę funkciją. Todėl nuolatinis emisijos režimas yra būtinas, norint suaktyvinti audinių regeneracijos procesą bei pagreitinti atsigavimo laiką.

Platus gydymo poveikis: nuskausminantis, priešuždegiminis, biostimuliuojantis

Greitas skausmo malšinimas be pašalinių poveikių. Dėl naujoviško emisijos režimo LAZR leidžia moduliuoti energiją, kad greitai kovotų su raumenų ir sąnarių skausmais.

LAZR moduliuoja uždegiminius procesus, nes giliai stimuliuoja audinius, skatina vazodilataciją, padidina deguonies tiekimą ir taip suaktyvina pagrindines medžiagų apykaitos veiklas.

LAZR suaktyvina ląstelių procesus, sukelia pokyčius audiniuose skatindamas kolageno gamybą.

Įvairūs emisijos režimai

LAZR lazeryje galima pasirinkti iš 7 režimų (pastovus, impulsinis, vienetinio impulso, nustatomas, Antlnf, atsitiktinės sklaidos, E2C). Kiekvienas iš jų, turintis skirtingą paskirtį ir ypatybes, suteikia daugybę galimybių, kaip geriausiai gydyti lėtines ir ūmias ligas.

Inovatyvus E2C režimas

LAZR turi patentuotą E2C lazerio emisijos sistemą. E2C emisija generuoja kintamą lazerio impulsų galią. Šis energijos tiekimo būdas tinkamai sąveikauja su periferine nervų sistema. „Komforto šilumos emisija“ kartu su termomechaniniu poveikiu periferiniams receptoriams leidžia greitai poliarizuoti nociceptorius, poliarizuoti A-delta skaidulas ir blokuoti skausmo signalus per vartų valdymo procesą. Nuskausminantis poveikis žymiai sumažina skausmą po pirmo gydymo, be jokio šalutinio poveikio.

Siekiamo efekto programos

Kad padėtų gydytojui, LAZR turi specifines programas, leidžiančias pasiekti 5 pagrindinius lazerio terapijos poveikius: biostimuliuojantis poveikis, nuskausminantis poveikis, priešuždegiminis poveikis, antiedeminis poveikis, įtampos mažinimo poveikis.

Išsami klinikinė biblioteka

Bibliotekoje yra iš anksto užprogramuoti klinikiniai protokolai su interaktyviomis iliustracijomis, skirti daugiau nei 60 patologijų.

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!