Pulsinių bangų kompresinis kardiovaskuliarinės stimuliacijos prietaisas STENDO® V4

Tai geros sveikatos ir gerovės principus turintis prietaisas, naujas vidinio grožio ritualas, jūsų vidinės pusiausvyros atjauninimas. STENDO® V4 – unikalios prancūzų praktinės patirties rezultatas – naujas laisvų rankų prietaisas, patentuotas ir moksliškai įrodytas gydymo metodas. Kostiumas atlieka švelnų vietinį masažą, suderintą su širdies ritmu, kad suaktyvintų kraujo ir limfos apytakos sistemą. STENDO® V4 yra inovatyvi natūrali grožio ir sveikatingumo koncepcija, veikia tiek paviršutiniškai, tiek giliai, lokalizuotai ir globaliai.

STENDO® V4 inovacija suaktyvina toksinų drenažą, skatina medžiagų apykaitą bei ląstelių atsinaujinimą. Pagražina ir maitina, 100% natūralus, suaktyvina mikrocirkuliaciją (moksliškai įrodyta), pagerina ląstelių mitybą ir skatina fibroblastų aktyvumą, atpalaiduoja ir palengvina judėjimą. STENDO® V4 seansai yra be galo malonūs ir atpalaiduojantys.

Kitoks požiūris į grožį ir sveikatą. Paverskite savo grožio priežiūros pasiūlymą tikrais vidaus grožio ritualais ir papildykite savo atliekamas STENDO® V4 holistiniu požiūriu. Šį prietaisą galima kombinuoti radijo dažnio procedūromis, giluminiu valymu, lazeriu, kriopolize ar ultragarsu. Ideali priemonė integruoti tokias grožio ir sveikatos programas, kaip kojų tinimas, celiulito mažinimas, atsistatymas po nėštumo, detoksas, kūno modeliavimas ir kt.

STENDO V4 turi 2 skirtingų tipų programinės įrangos protokolus: nuotolinis valdymas išmaniuoju telefonu, arba prijungtas prie WiFi.

Sporto / reabilitacijos / sveikatingumo versija turi 12 programų, (po 2 protokolus kiekvienoje srityje: 2 x mikrocirkuliacija, 2 x limfinė, 2 x sportas, 2 x po kelio ir čiurnos operacijos, 2x anti-celiulitas, 2 x sveikatingumas).

Grožio sveikatingumo programa turi 6 protokolus (1 mikrocirkuliacijai, 1 limfai, 2 celiulitui, 2 sveikatingumui)

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!