Kompresinis inhaliatorius kūdikiams ir vaikams PARI BOY JUNIOR

239.00 

  • Medicininis kompresorinis inhaliatorius, skirtas naudojimui gydymo įstaigose ir namuose
  • Įvairaus dydžio lašelių spektras, pritaikytas būtent kūdikiams ir vaikams
  • 2,5 ml inhaliacinio tirpalo kvėpavimo trukmė – mažiau nei 7 minutės
  • Speciali kaukė ir kampinė jungtis padeda patogiai ir veiksmingai atlikti procedūrą tiek vaikui sėdint, tiek gulint
  • Papildomas raudonas antgalio priedas itin smulkiems lašeliams specialiai kūdikiams su labai susiaurėjusiais kvėpavimo takais
  • Su integruotu PIF valdymu, skirtu pacientams išmokti veiksmingos inhaliavimo technikos
  • Garantija – 2 metai

 

Gamintojas: PARI GmbH, Vokietija

Pristatymas: 2-3 d.d.

Liko tik 1

Nemokamas pristatymas

Produkto aprašymas

PARI BOY JUNIOR idealiai tinka veiksmingai gydyti kūdikius ir vaikus. Juo galima gydyti tokias ligas kaip bronchų astma, alerginė astma, taip pat ūminį ir lėtinį bronchitą.

Jis kompaktiškas, stilingas ir itin galingas, tad pasižymi dideliu našumu ir užtikrina itin veiksmingą gydymą.

Šį modelį tiekiame su patvariu Pari Sprint vaistų purkštuvu, turinčiu geltoną ir raudoną antgalius, skirtus skirtingo dydžio lašeliams, bei su PIF valdymu, skirtu efektyvesniam vaistų įsisavinimui.  Kas yra PIF valdymas?Pari LC Sprint purkštuvas turi PIF valdymo sistemą (PIF = Peak Inspiratory Flow). PIF padeda kontroliuoti  vaistų įkvėpimą. Atsipalaidavus ir tolygiai įkvėpus, daugiau vaistų patenka į reikiamą plaučių vietą.Jei įkvepiama per greitai, vaikas jaučia švelnų pasipriešinimą – tai ženklas šiek tiek atpalaiduoti kvėpavimą ir neįkvėpti taip smarkiai. Jei nejaučiamas pasipriešinimas, vadinasi įkvepiama teisingai ir galite būti tikri, kad vaistai patenka į apatinius kvėpavimo takus.Kadangi PIF valdymo sistemos pagalba vaikas įkvepia daugiau paskirtų vaistų ir mažiau jų iššvaistoma iškvėpimo metu, tai stipriai pagerina terapijos efektyvumą ir  užtikrina greitesnį gydymą. Jei reikia purkšti antibiotiką, Sprint sistemą galima naudoti su veido kauke arba kandikliu, tiesiog pridedant Pari filtro vožtuvų rinkinį.

Prietaiso priežiūra

Naudojant PARI BOY inhaliatorių, prietaiso priedai turi tiesioginį sąlytį su pacientu. Todėl labai rekomenduojama kruopščiai ir reguliariai valyti kompresorių, purkštuvą ir priedus. Išsamesnių valymo rekomendacijų ieškokite naudojimo instrukcijoje. Jei inhaliatoriumi naudojasi keli vaikai, kiekvienas jų privalo turėti savo pakaitinį priedų rinkinį (purškiklį ir priedus).

Techniniai duomenys:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!