Inhaliatorius PARI BOY PRO

270.00 

  • Medicininis kompresorinis inhaliatorius suaugusiems ir vaikams nuo 4 metų
  • Įvairaus dydžio lašelių spektras, skirtas kvėpavimo takų ligoms gydyti
  • Trumpas inhaliacijos laikas – mažiau nei 5 min. 2,5 ml inhaliacinio tirpalo
  • Pasirenkamas intervalinis purškimas kombinuotai fizioterapijai
  • Su PIF valdymu, t.y. integruotu mokymo įrankiu, skirtu pacientams išmokti teisingai kvėpuoti ir pasiekti maksimalų inhaliacijos procedūros efektą
  • Naudojamas gydymo įstaigose ir namuose
  • Garantija – 2 metai

 

Gamintojas: PARI GmbH, Vokietija

Pristatymas: 2-3 d.d.

Turime

Nemokamas pristatymas

- +

Produkto aprašymas

Medicininis inhaliatorius PARI BOY PRO skirtas naudoti suaugusiems ir vaikams nuo 4 metų. Jis kompaktiškas, stilingas ir itin galingas, tad pasižymi dideliu našumu ir užtikrina itin veiksmingą gydymą.

Šį modelį tiekiame su patvariu Pari Sprint vaistų purkštuvu, turinčiu mėlyną ir raudoną antgalius, skirtus skirtingo dydžio lašeliams, bei su PIF valdymu, skirtu efektyvesniam vaistų įsisavinimui.

Kas yra PIF valdymas?

Pari LC Sprint purkštuvas turi PIF valdymo sistemą (PIF = Peak Inspiratory Flow). PIF padeda kontroliuoti  vaistų įkvėpimą. Atsipalaidavus ir tolygiai įkvėpus, daugiau vaistų patenka į reikiamą plaučių vietą.Jei įkvėpsite per greitai, pastebėsite švelnų pasipriešinimą – tai ženklas šiek tiek atpalaiduoti kvėpavimą ir neįkvėpti taip smarkiai. Jei nejaučiate pasipriešinimo, vadinasi įkvepiate teisingai ir galite būti tikri, kad jūsų vaistai patenka į apatinius kvėpavimo takus.Kadangi PIF valdymo sistemos pagalba pacientas įkvepia daugiau paskirtų vaistų ir mažiau jų iššvaistoma iškvėpimo metu, tai stipriai pagerina terapijos efektyvumą ir  užtikrina greitesnį gydymą. Jei reikia purkšti antibiotiką, Sprint sistemą galima naudoti su veido kauke arba kandikliu, tiesiog pridedant Pari filtro vožtuvų rinkinį.

Prietaiso priežiūra

Naudojant PARI BOY inhaliatorių, prietaiso priedai turi tiesioginį sąlytį su pacientu. Todėl labai rekomenduojama kruopščiai ir reguliariai valyti kompresorių, purkštuvą ir priedus. Išsamesnių valymo rekomendacijų ieškokite naudojimo instrukcijoje. Jei inhaliatoriumi naudojasi keli žmonės, kiekvienas jų privalo turėti savo pakaitinį priedų rinkinį (purškiklį ir priedus).

Techniniai duomenys:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!