Izokinetinė raumenų vertinimo sistema BIODEX System 4

 

 • Viena patikimiausių ir saugiausių raumenų vertinimo sistemų pasaulyje
 • Skirta įvertinti ir treniruoti raumenų jėgą, ištvermę, raumenų grupių tarpusavio sąveiką
 • Daug funkcijų turinti programinė įranga, rodanti poreikį, pažangą ir rezultatus
 • Specialios konstrukcijos sėdynė, pritaikyta tiek suaugusiems, tiek vaikams
 • Jutiklinis ekranas greitam ir paprastam valdymui
 • Supaprastintas paciento padėties nustatymas
 • Darbui reikalinga tik 6 m² grindų plotas
 • Darbo imitacinių treniruočių programa
 • Platus normatyvinių duomenų pasirinkimas vaikams ir suaugusiems
 • Penki veikimo režimai: izokinetinio pasipriešinimo, ekscentrinis, pasyvaus judesio, izometrinis, izotoninis
 • Galimi trys skirtingi sistemos modeliai: System 4 Pro, System 4 MVP, System 4 Quick-Set

 

Gamintojas: BIODEX Medical Systems, Inc., JAV

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Izokinetinė raumenų vertinimo sistema BIODEX System 4 – tai sistema skirta įvertinti ir treniruoti raumenų jėgą, ištvermę, raumenų grupių tarpusavio sąveiką. Daugiau nei 30 metų BIODEX pripažįstamas ne tik auksiniu standartu, bet patikimiausiu, saugiausiu raumenų vertinimo būdu pasaulyje. Ši sistema labai plačiai taikoma profesionaliajame sporte traumų prevencijai, sportinių rezultatų gerinimui. Reabilitacijoje naudojama vertinant reabilitacijos programos efektyvumą, taikant kaip atskirą raumenų ištvermę bei jėgą stiprinančią priemonę, atstatant sąnarių judesių amplitudes. Sveikatinimo programose – siekiant išvengti raumenų, raiščių ar sąnarių pažeidimų išsivystančių dėl raumenų disbalanso. Taip pat ACL traumų ir hamstringų traumų rizikos valdymui.

Treniruotėms naudojamas vienas svarbiausių prarastą funkciją grąžinančių metodų – grįžtamojo ryšio principas. Grįžtamasis ryšys – tai nuolatinė informacija apie judesio eigą ir galutinį rezultatą: t.y. judesio duomenys sekami monitoriuje ir koreguojami realiu laiku.

 

BIODEX System 4  naudojama:

 • Sporto ir ortopedinė medicina
 • Pediatrinė medicina
 • Neurologinė reabilitacija
 • Darbo/ profesinė medicina
 • Senyvo amžiaus pacientų reabilitacija
 • Karinių struktūrų rengimas
 • Moksliniai tyrimai

 

BIODEX System 4 sistemos privalumai:

Tai saugiausias vertinimo ir treniravimo metodas. Procedūros metu kiekvienas raumens susitraukimas registruojamas monitoriuje, visi raumens susitraukimo rodikliai stebimi realiu laiku ir pagal juos gydytojas rekomenduoja sporto krūvį, apriboja ar didina judesio amplitudę siekdamas optimaliausio rezultato.

Pacientas testo, treniruotės metu taip pat jaučiasi saugiai, nes monitoriuje mato kiekvieno judesio jėgą. Tiriamasis gali valingai kontroliuoti raumens susitraukimus, taip didindamas pasitikėjimą savimi ir motyvacija. Šis psichologinis poveikis padeda greičiau nutraukti susidariusius patologinius stereotipinius judesių refleksus, kurie trikdo normalų raumenų darbą.

Po treniruočių izokinetine sistema žmogus greičiau atstato kojos raumenis, trumpėja nedarbingumo laikas, anksčiau pradedama aktyviai sportuoti.

Greičiau ir koordinuočiau pradeda valdyti šlaunies raumenis, o nuo to gerėja ir kiti rodikliai. Tai pasiekiama didesniais greičiais tobulinant vidinę šlaunies raumenų koordinaciją, sąveiką, nervinių impulsų sklaidą. Rezultatas – geresnis judesių valdymas, mažesnė pakartotinų traumų rizika.

Išvengiama perkrovos fiziškai silpnesnėse judesio amplitudės dalyse. Ypatingai, kai kelio sąnarys sulenkiamas 70–90° kampu, netraumuojama ir neperkraunama girnelė. Tai įmanoma pasiekti todėl, kad izokinetinis raumens susitraukimas vyksta pastoviu greičiu, o apkrova kinta priklausomai nuo tiriamojo galimybių viso judesio metu.

Duomenų objektyvumas. Jų dėka pavyksta anksti diagnozuoti didelio laipsnio sveikos ar pažeistos kojos raumenų disbalansą ir atitinkamai koreguoti reabilitacijos, treniruočių eigą. Nekoreguojant didelio laipsnio šlaunies raumenų disbalanso, didėja sveikosios kojos traumų rizika.

Įrodytas tikslumas, patikimumas, saugumas ir ilgaamžiškumas. BIODEX siūlo tokį veikimo lygį, tikslumą ir saugumą, kuriam niekas negali prilygti. Kiekvienas reabilitacijos ciklo etapas  duoda pastovius ir atkartojamus rezultatus. BIODEX izokinetinė sistema išsiskiria aukščiausiu veikimo pakartojimo koreliacijos koeficientu ir tai dar viena priežastis, kodėl toks gausus gydytojų praktikų ir tyrėjų būrys pasitiki būtent BIODEX.

Specifikacija:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!