Pacientų krūvio monitoravimo sistema CARDIOWISE XRCISE CARE

XRCISE CARE siūlo įvairių individualių ir efektyvių treniruočių valdymą kardiologinėje reabilitacijoje: ji turi daugybę funkcijų tyrimų dokumentuose ir analizėse, taip pat automatinio testo pagrindu sukurtų pratimų, kurie gydytojams padeda kasdieniniame darbe.

  • Modulinė ir išplėstinė. Galimybė vienu kompiuteriu valdyti iki 24 pacientų vienu metu, nesvarbu kur pacientas treniruojasi, ar kardiologiniu ergometru, ar jėgos treniruokliais, ar laisvai. Visi kardiologiniai prietaisai yra prijungti prie XRCISE CARE programinės įrangos. Priklausomai nuo treniruotės metodo, apkrova yra nuolat automatiškai reguliuojama, siekiant išvengti pernelyg didelio krūvio pacientui. Esant pageidavimui, yra galimybė turėti belaidį ryšį tarp prietaisų ir kompiuterio atskirame WLAN tinkle. XRCISE CARE sistemoje galima pritaikyti ir naudoti daugelį gydymo įstaigoje jau turimų prietaisų.
  • Šiuolaikiška ir struktūrizuota. Darbas su XRCISE CARE sistema yra pritaikytas medikams, dirbantiems su pacientais kiekvieną dieną. Todėl visi davikliai ir prietaisai yra greitai ir nesudėtingai pritaikomi pacientui, greitai parenkamos treniruočių programos. Nuolatinis EKG monitoravimas tuo pačiu metu vyksta naudojant įvairius treniruočių prietaisus.  Elektrokardiogramos yra išsaugomos, visi įvykiai gali būti sužymėti ir analizuojami. Belaidis monitoravimas leidžia atlikti multisesijų treniruotes, iki 5 skirtingų ergometrų.
  • Logiška ir novatoriška. Rodomi: paciento širdies ritmas, EKG, kraujospūdis, įsotinimas deguonimi, apkrova ir greitis. Padalinto ekrano technologija leidžia treniruotės metu įvesti naujus pacientus, nustatyti treniruotes ar analizuoti rezultatus bet kuriuo metu.
  • Paremta sporto tyrimų gairėmis. Multi lygio treniruočių funkcija XRCISE CARE sistemoje leidžia tik vienu paspaudimu lengvai parinkti treniruotės lygį, nes širdies dažnis ir apkrova nustatomi automatiškai. Išsaugotus įrašus galima perkelti į kitą prietaisą.
  • Disciplinuota ir profesionali. XRCISE CARE išsiskiria išsamia visų susijusių treniruočių duomenų analize. Duomenų bazę galima atidaryti skirtinguose kompiuteriuose.
  • Naujas laisvės pojūtis multi treniruočių sesijose. Bevielės funkcijos ir Bluetooth® technologijos dėka galima reguliuoti kelių pacientų treniruotes vienu metu. EKG matuojamas multi funkciniu sensoriumi ir siunčia aiškų EKG signalą daugiau nei 14 valandų. Šis sensorius turi 1GB atmintį, galima registruoti EKG signalą ir širdies susitraukimų dažnį nebūnant treniruotės vietoje.
  • Vidaus ir lauko. Naudojant XRCISE VISION įdiegtą planšetėje, galima stebėti daugiau nei 7 pacientų treniruotes nebūnant patalpose. Visų pacientų širdies dažnis ir EKG išsaugomi ir gali būti atsiųsti į XRCISE CARE vėliau.

Gamintojas: CARDIOWISE, Vokietija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!