Nešiojamas deguonies koncentratorius INOGEN ONE G5

 • Itin lengvas – tik 2,2 kg (su vienguba baterija)
 • Ypatingai mažas, kompaktiškas ir patogus nešioti
 • Tylus veikimas
 • Įvairios prietaiso maitinimo galimybės: iš elektros tinklo, automobilinio lizdo, pakraunama baterija
 • Ilgas baterijos darbo laikas – iki 6,5 ar 13 valandų (dviguba baterija)
 • Deguonies tiekimo sistema pagal individualų kvėpavimą
 • Šeši deguonies srauto reguliavimo nustatymai nuo 1 iki 6
 • Garso ir vaizdo signalas nutrūkus kvėpavimui
 • Paprastas prietaiso valdymas
 • Paprastas molekulinių filtrų pakeitimas
 • „Bluetooth“ ryšys parametrų stebėjimui per „Inogen Connect“ programėlę
 • Rinkinyje patogus nešiojimo krepšys su rankena ir reguliuojamu diržu
 • Kliniškai patvirtintas nuolatiniam 24/7 vartojimui

 

Gamintojas: Inogen, JAV

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

INOGEN yra nešiojamųjų deguonies technologijų kūrimo pionierius, o šio prekės ženklo nešiojami koncentratoriai pripažįstami kaip „Auksinis standartas“. Tai yra vieni mažiausių, lengviausių ir tyliausių deguonies koncentratorių pasaulyje.

 

Laisvė ir mobilumas

Būtent Jūsų laisvė ir galimybė nevaržomai judėti yra būtent tai, dėl ko Inogen One® koncentratoriai laikomi tokiais ypatingais. Inogen One® deguonies koncentratorių galite naudoti prijungę jį prie elektros tinklo, nuolatinės srovės lizdo automobilyje, arba nešioti su įkraunama baterija. Komplekte esanti vienguba baterija užtikrina koncentratoriaus veikimą iki 6,5 valandų. Galima  užsisakyti ir dvigubą bateriją, užtikrinančią net iki 13 valandų darbo.

Taigi pirmyn, šokite į mašiną ir atlikite savo suplanuotus darbus ar išvykite į savaitgalio kelionę pasimatyti su šeima. Dar daugiau – leiskitės į ilgą išsvajotą kelionę bet kuriame pasaulio krašte. Inogen One® koncentratoriai  yra tinkami skrydžiams lėktuvu, jie FAA patvirtinti naudojimui visuose komerciniuose skrydžiuose.

 

Deguonies tiekimo sistema pagal individualų kvėpavimą

Inogen One® G5 turi šešis deguonies srauto nustatymus – nuo 1 iki 6, kurie suteikia neprilygstamą deguonies tiekimą pagal Jūsų individualų kvėpavimą. Inogen One® pajus įkvėpimo pradžią ir tieks deguonies kiekį tiksliu Jūsų įkvėpimo metu. Inogen One® jaučia kvėpavimą ir tokiu būdu tęsia deguonies tiekimą. Besikeičiant Jūsų kvėpavimo tempui Inogen One® nustato šiuos pokyčius ir tiekia deguonį tada, kai jo prireikia.

 

Garso ir vaizdo signalai nutrūkus kvėpavimui

Inogen One® garso ir vaizdo signalais praneša apie kvėpavimo nutrūkimą, jei žmogus nekvėpuoja 60 sekundžių. Praėjus 60 sekundžių įsijungs įrenginio automatinio impulso režimas. Vėl nustačius kvėpavimą įrenginio automatinio impulso režimas išsijungs ir deguonis bus tiekiama įprastai.

 

Paprastas molekulinių filtrų pakeitimas

Molekulinis filtras – tai deguonies koncentratoriuje esantis filtras, kuris tarsi sietelis iš aplinkos paimto oro atskiria azoto ir deguonies molekules. Šis filtras keičiamas labai paprastai – tą padaryti gali pats pacientas. Nereikia deguonies koncentratoriaus vežti į serviso centrą. Tokiu būdu taupomas laikas ir išvengiama pildomų filtro keitimo kaštų.

 

„Bluetooth“ ryšys parametrų stebėjimui per „Inogen Connect“ programėlę

Nemokama „Inogen Connect“ programėlė yra sukurta tam, kad galėtumėte stebėti savo koncentratoriaus parametrus, gauti svarbius programinės įrangos atnaujinimus, lengvai peržiūrėti DUK, trikdžių šalinimo patarimus ir vartotojo vadovą. Bet dar svarbiau, kad šios programėlės pagalba Inogen One® tiekėjas turi galimybę nuotoliniu būdu patikrinti prietaiso veikimą bei pašalinti trikdžius.

 

Patogus nešiojimo krepšys

Nešiojimo krepšys su rankena ir peties diržu yra skirtas Inogen One® G5 įrenginio nešiojimui. Nešiojimo krepšyje metu Inogen One® G5 gali veikti naudojant baterijų energiją.

 

24/7

Inogen One® koncentratoriai sukurti taip, kad vartotojas juos galėtų naudoti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tikėtina Inogen One® G5 deguonies sistemos naudojimo trukmė yra 5 metai, išskyrus molekulinius filtrus, kurių naudojimo trukmė yra 1 metai, ir baterijas, kurių tikėtina naudojimo trukmė yra 500 visiško įkrovimo / iškrovimo ciklų.

Specifikacija:

Komplektacija:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji! Užsisakykite naujienlaiškį!