Parafino vonelė PARA PRO

  • Profesionali parafino vonelė
  • Skaitmeninis termometras
  • Temperatūros reguliavimo mygtukas (40-60º)
  • Greita parafino išlydymo trukmė: ± 2,5 val.
  • Mažas energijos suvartojimas
  • Galimas nepertraukiamas veikimas 24/7
  • Komplekte: 2,5 kg parafino, šilumą laikančios pirštinės, 10 porų vienkartinių pirštinių

 

Gamintojas: MVS in Motion, Belgija

 Pirkti e-parduotuvėje

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Para Pro parafino vonelė yra profesionalus prietaisas šiluminės terapijos taikymui artritu ar kitomis reumatinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Šiluma padidina kraujotaką ir atpalaiduoja raumenis. Tai padeda sumažinti artrito, osteoartrito ir fibromialgijos sukeliamus skausmus. Gydymas parafinu dažnai taikomas raumenų, sausgyslių ir raiščių gydymui. Sergant artritu, terapija pagerina kraujotaką, padidina sąnarių standumą ir sumažina skausmą. Gydymas taip pat yra taikomas bursito, tendonito, patemptų ir traukiamų raumenų gydymui.

Para Pro parafino vonelė taip pat gali būti naudojama grožio kabinetuose. Parafino terapija yra puikus būdas suminkštinti ir išlyginti sausą bei šiurkščią odą. Kai ištirpęs parafinas susiliečia su oda, jis akimirksniu sukietėja suformuodamas izoliacinį sluoksnį. Tai padeda stimuliuoti kraujotaką, pagerina maistinių medžiagų sugėrimą, suminkština raukšles ir drėkina odą, kuri vėl tampa švytinti. Parafinas gali būti naudojamas rankoms, kaklui, krūtinei, kojoms ir pėdoms.

Atliekant parafino procedūras, labai svarbu kokybiškas ir patvarus prietaisas parafino išlydymui. Para Pro parafino vonelė užtikrina greitą parafino išlydymo trukmę bei mažą elektros energijos suvartojimą. Skaitmeninio termometro dėka galima reguliuoti temperatūrą 40-60°C . Vonelė pilnu pajėgumu gali būti naudojama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Specifikacija:

Komplektacija:

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!