Kūno formavimo prietaisas 3D Contour

3D CONTOUR yra modernus, technologiškai pažangus prietaisas skirtas formuoti svajonių figūrą. 5 technologijos viename multifunkciniame prietaise: kriolipolizė, endermomasažas, kavitacija, lipolazeris ir radiodažnis.

Efektyvus kūno kontūravimas naudojant 3D CONTOUR prietaisą suteikia galimybę pasirinkti individualią terapiją, pritaikytą kliento poreikiams. Platus prietaiso veikimo spektras duoda fantastiškų rezultatų. 3D CONTOUR turimi lieknėjimo metodai leidžia sumažinti vietinį riebalų perteklių nenaudojant invazinių metodų.

Kriolipolizė lemia riebalų ląstelių suskaidymą dėl žemos temperatūros ir padidina medžiagų apykaitą, leisdama sumažinti riebalinį audinį gydymo srityje.

Endermomasažo privalumai apima ne tik pasirinktų kūno dalių modeliavimą, bet ir elastingumo gerinimą bei natūralių odos atsinaujinimo procesų skatinimą.

Lipolaserio naudojimas turi biostimuliuojantį poveikį, gydymas yra visiškai neskausmingas ir nedirgina odos.

Kavitacinė liposakcija leidžia sutrumpinti procedūros, kurios metu skaidomos riebalinės ląstelės ir natūralus jų pašalinimas organizmo medžiagų apykaitos procesuose, trukmę.

Radijo bangos papildomai sumažina nereikalingą riebalinį audinį ir suaktyvina kolageno skaidulas, atsakingas už odos būklę ir jaunatvišką išvaizdą, stangrumą.

3D CONTOUR privalumai:

  • penkios technologijos viename įrenginyje;
  • galimybė derinti įvairias procedūras naudojant vieną prietaisą;
  • kriolipolizės antgalis su jutikliniu ekranu ir 3 keičiamais įvairių dydžių priedais;
  • keturių plokštelių ultragarsinė liposakcija;
  • endermomasažinis antgalis su jutikliniu ekranu;
  • radijo bangų antgalis veidui ir kūnui;
  • 12 lipolazerio aplikatorių (8 dideli ir 4 maži).
Įdėti į užklausos formą
Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!