Kosmetikos prietaisas kūno riebalų mažinimui LIPOLASER LL14

Tai daugiafunkcinis prietaisas turintis 5 funkcijas, skirtas atlikti veido ir kūno lieknėjimo ir formavimo procedūras. Įrenginyje yra 5 antgaliai: didelis radijo bangų antgalis su vakuuminiu masažu, didelis, vidutinis ir mažas radijo bangų antgaliai ir antgalis ultragarsinei liposakcijai, lipolazerio plokštelės.

Galite atlikti daug veiksmingų veido, kaklo ir dekoltė procedūrų, kūno ir veido  odos stangrinimą, celiulito mažinimą ir raukšlių išlyginimą.

Lipolazeris – novatoriška 3D klasės diodinių lazerių technologija, skirta mažinti kūno riebalus. Veikimo principas grindžiamas natūralių medžiagų apykaitos kanalų biostimuliacija, naudojant raudoną 650 nm ilgio šviesą.

Radijo bangų antgaliai – idealioms lieknėjimo procedūroms.

Ultragarsinė liposakcija – tai dar viena technologija, naudojama lieknėjimo, modeliavimo ir odos stangrinimo procedūroms.

Bipolinėje ir tripolinėje antgaliuose naudojama radio banga, kuri pagreitina ląstelių judėjimą. Audinį sušildo iki 45–60 laipsnių, o tai skatina kolageno gamybą.

Procedūros poveikis yra matomas iš karto: odos paviršiaus atjauninimas, raukšlių sumažinimas ir odos elastingumo pagerėjimas.

Gydomos visos probleminės sritys: pilvas, klubai, šlaunys, keliai, rankos, raukšlės ant krūtinės, ginekomastija ir smakras.

Įdėti į užklausos formą
Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!