Vakuumo ir šalčio prietaisas apimčių mažinimui CryoVac

CryoVAC prietaisas sujungia vakuumo, šalčio, radialinę endodermio terapiją (RDT®) ir deimanto mikrodermoabraziją pilnam kūno kontūravimui. Cryo aplikatorius leidžia greitai ir lengvai apimti didelius plotus. CryoVAC technologija pagrįsta laipsniška, kontroliuojama audinių aušinimo sistema, užtikrinanti saugaus kūno formavimo galimybę. Deimantinė mikrodermabrazija puikus būdas turėti spindinčią ir jaunatvišką odą. CryoVAC įrenginyje yra skirtingų dydžių aplikatorių, kuriais galima pasiekti išskirtinių kūno formavimo ir veido odos rezultatų. Prietaisu naudotis paprasta, lengvai suprantami gydymo būdai. Įrenginyje yra nustatytos programos, kurias galima iš karto naudoti.

CryOVAC padidina odos audinių metabolizmą ir stimuliuoja elastingo kolageno gamybą. Aušinimas sukelia siųstuvų sekreciją, atpalaiduoja nervų sistemą ir raumenis. Rezultatas yra lygi ir stangri oda. CryoVAC technologija nepašalina kūno skysčių (vandens), tik audinių perteklių. Gydymas tinka žmonėms, kurie turi riebalinio audinio perteklių ant pilvo, juosmens, nugaros ir šlaunų.

Radialinė endodermio terapija (RDT®) – žymiai padidina kapiliarų pralaidumą, kuris pagreitina natūralių maitinančių medžiagų, deguonies, oligoelementų ir fermentų gamybą. Be to, jis pagerina ekstraląstelinę matricą, kuri skatina fibroblastų aktyvumą, hidrataciją, o po to aktyvuoja naujų ląstelių augimą. Dėl to kolagenas ir elastiniai pluoštai yra pertvarkomi ir pagerinamas raumenų tonusas. Rezultatai yra lygesni kūno kontūrai ir stangri oda.

Įrodyta, kad RDT® sistema yra pranašesnė už klasikinius linijinius aplikatorius.

Gamintojas: Iskra Medical, Slovėnija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!