Kosmetikos prietaisas kūno riebalų mažinimui LIPOLASER LL14

  • Kūno ir veido formavimui, lieknėjimui
  • 5 skirtingi antgaliai užtikrina plačias panaudojimo galimybes
  • Rezultatas matomas po pirmos procedūros
  • Radijo dažnio funkcija su vakuumu
  • Ultragarso funkcija
  • Lipolazeris
  • Neinvazinė ir neskausminga procedūra

Gamintojas: Kinija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Tai daugiafunkcinis prietaisas turintis 5 funkcijas, skirtas atlikti veido ir kūno lieknėjimo ir formavimo procedūras. Įrenginyje yra 5 antgaliai: didelis radijo bangų antgalis su vakuuminiu masažu, didelis, vidutinis ir mažas radijo bangų antgaliai ir antgalis ultragarsinei liposakcijai, lipolazerio plokštelės.

Galite atlikti daug veiksmingų veido, kaklo ir dekoltė procedūrų, kūno ir veido  odos stangrinimą, celiulito mažinimą ir raukšlių išlyginimą.

Lipolazeris – novatoriška 3D klasės diodinių lazerių technologija, skirta mažinti kūno riebalus. Veikimo principas grindžiamas natūralių medžiagų apykaitos kanalų biostimuliacija, naudojant raudoną 650 nm ilgio šviesą.

Radijo bangų antgaliai – idealioms lieknėjimo procedūroms.

Ultragarsinė liposakcija – tai dar viena technologija, naudojama lieknėjimo, modeliavimo ir odos stangrinimo procedūroms.

Bipolinėje ir tripolinėje antgaliuose naudojama radio banga, kuri pagreitina ląstelių judėjimą. Audinį sušildo iki 45–60 laipsnių, o tai skatina kolageno gamybą.

Procedūros poveikis yra matomas iš karto: odos paviršiaus atjauninimas, raukšlių sumažinimas ir odos elastingumo pagerėjimas.

Gydomos visos probleminės sritys: pilvas, klubai, šlaunys, keliai, rankos, raukšlės ant krūtinės, ginekomastija ir smakras.

Techniniai duomenys:

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!