Pusiausvyros testavimo ir treniravimo platforma STABILITY MF

Stabilumo testavimo sistemoje MF yra trys integruoti apkrovos ir vienas liemens polinkio jutiklis. Liemens polinkio jutiklis leidžia tiksliau įvertintini paciento stabilumą. Sistema turi stabilią konstrukciją kurioje integruotas kompiuteris ir LCD monitorius.

Stabilumo platforma: platformoje integruoti trys labai jautrūs ir tikslūs apkrovos jutikliai. Platformos diametras 500 mm. Šiame plote pacientas gali stovėti laisvai arba suglaustomis kojomis. Platforma yra sugraduota tiksliam paciento pozicionavimui.

Liemens polinkio jutiklis: jutiklis stabilumo testavimo metu leidžia atskirti paciento viršutinės ir apatinės kūno dalies judesius. Jame yra integruoti dviejų judesio ašių akselerometrai.  Šis jutiklis ypač praverčia vertinant stabilumo ribas, kur būtina atsižvelgti į viršutinės kūno dalies poziciją mases centro atžvilgiu.

Ekranas: teisingam stabilumo įvertinimui yra būtina, kad monitorius būtų  priešais pacientą 1 metro atstumu. Dujinės spyruoklės pagalba monitoriaus aukštis gali būti greitai ir patogiai keičiamas.

Konstrukcija: sistemos korpusas yra padarytas taip, kad būtų kuo sunkesnis ir stabilesnis. Taip pacientui suteikiamas maksimalus stabilumas ir apsauga tyrimo metu. Aplinkui pacientą yra patogus rėmas suteikiantis papildomo komforto ir saugumo.

Gamintojas: TECNOBODY, Italija

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!