Eisenos analizės ir treniravimo sistema WALKER VIEW

 

Laikysenos kontrolė

TecnoBody bėgimo takelis yra sukurtas kartu su apkrovai jautriu nešiojamuoju diržu. Ši technologija leidžia įvertinti laikyseną einant ir sąveikaujant su galinga programine įranga, koreguoti dinaminius parametrus realiuoju laiku. Pasibaigus testavimui sistema iš karto automatiškai atspausdina eisenos analizės protokolą.

3D kamera

3D portatyvinė įrašančioji vaizdo kamera, įrengta priešais einančiojo vaizdo sistemą, yra visos sistemos šerdis. Dėka šio modernaus jutiklio gali būti įgyvendinta daugumos fizioterapeutų ir trenerių svajonė: paversti paprastą veidrodį skaitmeniniu, galinčiu tiksliai ir patikimai užfiksuoti bet kurį bėgiko pavienį kampinį judesį. Šiuos technologinius burtus atlieka ėjiko vaizdo 3D portatyvinė įrašančioji vaizdo kamera su dviem objektyvais: klasikiniu didelės raiškos (HD) 2D filmavimui ir inovatyviu infraraudonuoju. Nukreipus spindulį į subjekto masę, infraraudonasis objektyvas gali atkurti ją beveik magiškai realiame laike 3D režimu.

Judesio fiksavimo laboratorija

Įprastai tikros inovacijos visada kyla iš labai paprastų, kartais net paradoksalių idėjų. Kertinė TecnoBody R&D komandos projekto idėja buvo pastatyti „skaitmeninį“ veidrodį priešais ypač įjautrintą bėgimo takelį.  Šis sprendimas leido integruoti tris pasaulius viename prietaise: judesio analizę, virtualią realybę bei natūralų ir instinktyvų mokymosi procesą per veidrodį.

Mūsų sistema turėjo atitikti šiuos reikalavimus ir būti tikra tipinės judesio analizės laboratorijos evoliucija:
– būti paprasta ir praktiška laboratorija bėgimo ir eisenos analizei, sukurta treneriams, praktikams ir fizioterapeutams, ne inžinieriams.
– Sistema bėgimo ir eisenos analizei, kuri nereikalauja taikyti jokių nuobodžių žymėjimų ant subjekto kūno, itin ilgo ir kompleksinio proceso, kuris labiausiai priklauso nuo operatoriaus įgūdžių.
– Pažangiausias bėgimo takelis yra sukurtas integruoti vienoje sistemoje veikiančią tipinės judesio analizės laboratorijos galią su tuo pat metu iš veidrodžio gaunamo atsakymo nauda, siekiant padėti mūsų bėgikams koreguoti save realiu laiku (kol jie bėga), o ne praėjusio veiksmo fazėje.

Eisenos reabilitacija

Šiuo metu jau moksliškai įrodyta, kaip savo atspindžio stebėjimas veidrodyje padeda mums pagerinti savo judesius „nuolatinio grįžtamojo ryšio sistemos“ metodu. Pacientas gali gauti naudos iš savo judesių žemėlapio atkūrimo per savo atspindį veidrodyje su laipsniškomis stimuliacijomis.

Eisenos treniruoklis 

Judesio mokymąsis vyksta labai panašiai į vaiko, kuris pamažu išmoksta įvairių judesių serijų mėgdžiodamas suaugusiuosius, kol laikui bėgant jos tampa tobulesnės ir jungtinės. Taip pat nutinka ir dėka eisenos treniruoklio modulio, kuris prisideda prie eisenos judesių modelio kūrimo arba atkūrimo.

Gamintojas:  Tecnobody, Italija

 

 

Įdėti į užklausos formą

Produkto aprašymas

Ekonomiška

Siūlome puikų kainos ir kokybės santykį.

Greita

Greitas užsakymų paruošimas ir pristatymas.

Saugu

Mokėkite saugiais ir patikimais mokėjimo būdais.

Patogu

Mūsų specialistai pasiruošę Jums padėti.

Sužinokite aktualiausias naujienas apie medicininę įrangą pirmieji!